Soudruh Mikuláš Bek, chodící ostuda ODS. Drsný pravičák dal průchod zhnusení z výstupu senátora, kterého podpořila i pravice

17.11.2018 18:38 | Zprávy
autor: mp

Hudebník a spisovatel Petr Štěpánek, zakládající člen Alternativy pro Česko i ODS, se znovu přihlásil o slovo. Pár měsíců poté, co vzdal boj o druhý vstup do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, napsal pár slov na adresu nově zvoleného senátora Mikuláše Beka. Velmi ostrých slov. Senátor Bek je prý velkou ostudou ODS a jasným symbolem jejího „pravdoláskařského úpadku“.

Soudruh Mikuláš Bek, chodící ostuda ODS. Drsný pravičák dal průchod zhnusení z výstupu senátora, kterého podpořila i pravice
Foto: Repro TV Patriot
Popisek: Ladislav Jakl, Ivo Strejček a Petr Štěpánek v Pardubicích

Občané České republiky si 17. listopadu připomínají 29. výročí sametové revoluce, během které padl komunistický režim a Československo se vrátilo na cestu svobody a demokracie. V tomto duchu se během soboty vyjádřila celá řada osobností. Rektor Masarykovy univerzity a nově zvolený senátor občany vyzval, aby se chopili odpovědnosti za své životy a rozhodovali ve volbách i s ohledem na životy druhých lidí. Posteskl si, že ne vždy se to daří.

Jde prý o to, používat vlastního rozumu bez vedení druhých, ale s ohledem na druhé.„Jde o to občas poodstoupit od svých vlastních perspektiv a zájmů a hledat obecnější společný zájem,“ pokračoval Bek. „Nám se to v poslední době párkrát nepovedlo – v posledních parlamentních volbách a možná při volbě předsedy Senátu,“ upozornil rektor na zvolení Jaroslava Kubery (ODS) do čela horní parlamentní komory. Napříště bychom proto měli vlastního rozumu užívat k tomu, abychom si svobodu uchovali.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …