Šoumen Andrej Babiš to rozjel mezi celebritami. Máme foto

22.07.2014 12:14 | Zprávy
autor: jav

Ministr financí Andrej Babiš se o víkendu vypravil do Ostravy na hudební festival. Na svém Twitteru se pak neváhal pochlubit fotografiemi přímo z místa. Předsedu hnutí ANO si tak každý může prohlédnout na nádraží, ve stanu či dokonce ve společnosti postavičky, která si z něj ráda dělá legraci.

Šoumen Andrej Babiš to rozjel mezi celebritami. Máme foto
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Vicepremiér se o víkendu zajel podívat na festival Colours of Ostrava. Jakým způsobem se do Ostravy dopravil, bylo možné vyčíst z prvního snímku, vloženého na Twitter. Vicepremiér na něm totiž v zářivě bílé košili, známé z předvolebních billboardů, sedí na lavičce na peroně hlavního nádraží v Ostravě. Fotka evidentně zdrchaného ministra je doplněna vysvětlujícím komentářem: „Vracím se z festivalu Colours of Ostrava, dneska bylo fakt vedro."

Druhá fotografie pak ukazuje vicepremiéra v poněkud nečekané společnosti Zeleného Raoula. Plyšová maska znázorňovala ufona, který je hlavním hrdinou pravidelné rubriky magazínu Reflex. Ten každý týden satiricky tepe českou politickou scénu a v poslední době se často vysmíval i Andreji Babišovi. Fotografie v přátelském objetí byla okomentována: „Zelený Raoul o mě občas píše. Dnes na Colours of Ostrava se tvářil přátelsky." 

Třetí snímek, se kterým se ministr pochlubil, pak byl s významným podnikatelem Jannisem Samarasem. Řecký podnikatel, vlastnící firmu Kofola, je podle něj vhodným vzorem pro ostatní podnikatele. Babiš se s ním prý potkal na festivalu v místech, kam oba utekli před vedrem. „Včera na Colours jsme se chladili ve stanu s Jannisem Samarasem. Objevil a vybudoval z Kofoly top českou značku," napsal ministr. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minář svolává Letnou. Ale pozor: Lidé už před ním varují

11:08 Minář svolává Letnou. Ale pozor: Lidé už před ním varují

„Je třeba ukázat naši kolektivní sílu,“ šéf spolku Milion chvilek Mikuláš Minář svolává na 21. březn…