Spisovatelka účtuje: Nečas dopustil nástup nejhorší vlády od roku 1989 a otevřel dveře oligarchovi

1. 6. 2015 22:26

Režisérka a spisovatelka Monika Le Fay se ve svém komentáři na Svobodném fóru rozepsala o Petru Nečasovi a kauze jeho ženy. Konec „pana čistého“ přirovnává k antickým tragédiím.

Spisovatelka účtuje: Nečas dopustil nástup nejhorší vlády od roku 1989 a otevřel dveře oligarchovi
Foto: Repro Reflex
Popisek: Titulní strana časopisu Reflex

Podle spisovatelky Nečas svým nerozvážným jednáním poskytl záminku k dramatické změně poměrů a umožnil nástup Rusnokovy vlády, kterou považuje Le Fay za nejhorší vládu, která tu od listopadu 1989 vládla. „Hned poté to otevřelo dveře oligarchovi s vazbami na Státní bezpečnost,“ píše Le Fay.

Expremiér podle ní vždy svou rodinu chránil a jeho bývalá manželka, kterou kvůli Nagyové opustil, při něm stála. Jen jednou se prý stal kvůli manželce „podpantoflákem“, a to bylo, když se mu narodilo čtvrté dítě.

Ordinérní kantýnská

Tak označuje komentátorka ženu, která dovedla Nečase k rozvodu a kvůli níž přišel i o své premiérské křeslo. „Směr, který Nečas nabral, začínal připomínat zápletky z antické tragédie,“ domnívá se mladá režisérka a připomíná, jak se jeho nynější manželka hanlivě vyjadřovala o jeho ženě Radce, které dokonce poslala anonymní vzkaz se slovy: „Co jsi dokázala ty?“

Vášeň pro ženu, která mu zničila život

Dále spisovatelka porovnává, jak se Nečasova bývalá manželka kvůli expremiérovi vzdala kariéry, zatímco jeho nynější manželka prokázala, že ji nějaké morální hodnoty vůbec netrápí a že je schopná manipulací, lží, vydírání a zastrašování, pokud jí to přinese její osobní prospěch.

„Bylo by lepší mít příště v čele státu předsedu vlády, který dokáže své libido udržet na uzdě,“ domnívá se na závěr Le Fay, podle které se vlastně dostal k moci Andrej Babiš kvůli Janě Nečasové. 

  • Celý text ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jzd

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jeden z šéfů ODS prý chlastá tak, že mu na radnici postavili vlastní bar i s židlema. Exkluzivní foto utajených prostor

14:47 Jeden z šéfů ODS prý chlastá tak, že mu na radnici postavili vlastní bar i s židlema. Exkluzivní foto utajených prostor

Bylo by to úsměvné, pokud by nešlo o volené zastupitele a veřejné peníze. Takto alespoň pro Parlamen…