Spor v Liberálním institutu. Ševčík vyloučen za nepřijatelné jednání, on hovoří o dětinské mstě

4. 4. 2016 20:22

Bývalý ředitel Liberálního institutu Miroslav Ševčík byl na základě rozhodnutí správní rady vyloučen z institutu. Podle tiskové zprávy se provinil nepřijatelným jednáním, jež bylo v rozporu jak s principy liberalismu, tak i se zásadami slušného chování. Ševčík, který institut spoluzakládal, hovoří o dětinské mstě. Informaci přináší server Echo24.cz.

Spor v Liberálním institutu. Ševčík vyloučen za nepřijatelné jednání, on hovoří o dětinské mstě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Ševčík

Rada institutu se shodla na tom, že Ševčík v posledních letech poškozoval dobré jméno institutu a na jeho činnosti se aktivně nepodílel. Podle předsedy správní rady Davida Lipky došlo i k distancu od Ševčíkova jednání. Ševčík pro server Echo24.cz mimo jiné uvedl, že se proti vyloučení hodlá bránit všemi právními prostředky.

Původní text ZDE.

„Mé takzvané vyloučení z Liberálního institutu je pouze osobní, dětinskou a ve svém důsledku naprosto marginální mstou Jiřího Schwarze, Davida Lipky a Petra Koblovského, která podle mého názoru nestojí za reakci ve veřejném prostoru,“ uvedl. 

„Liberální institut je nyní ovládán osobami, které se ho zmocnily na základě zfalšovaného seznamu členů, se kterým prokazatelně manipuloval Jiří Schwarz, nyní ze soukromé vysoké školy CEVRO INSTITUT,“ dodal Ševčík, který je nyní děkanem Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické. 

Současný ředitel institutu Petr Koblovský rozhodnutí správní rady vítá. 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní.

20:46 Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní.

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Martin Koller utrpěl v minulém týdnu opravdu nevšední zážitek- dvojj…