Stanař Farský natočil VIDEO proti Babišovi. Ukazuje v něm, jací politici ve světě také vládli bez důvěry

08.12.2017 14:28

Volební lídr STAN Jan Farský sdílel na svém facebookovém profilu video, na němž Andrej Babiš (ANO) hovoří o tom, jaký je rozdíl mezi vládou s důvěrou a vládou bez důvěry. „Koukněte,“ píše Farský, jak se následně do celého videa zapojil.

Stanař Farský natočil VIDEO proti Babišovi. Ukazuje v něm, jací politici ve světě také vládli bez důvěry
Foto: Repro Youtube
Popisek: Andrej Babiš na VŠMVVP

„Kolik je menšinových vlád v Evropě, co vládlo?“ ptá se Babiš moderátora Dana Takáče v pořadu ČT24. 

„S důvěrou, nebo bez důvěry?“ ptá se jej Takáč. „I bez důvěry,“ reaguje Babiš. „Proč, jaký je v tom rozdíl?“ zeptal se moderátora Babiš.

„Jaký je v tom rozdíl? Jaký je rozdíl mezi vládou, která důvěru parlamentu získala, a která ne? Pojďme se podívat na pár příkladů ze světa,“ vstupuje do toho Jan Farský. „Tak třeba Turkmenistán. Tam jsou členové vlády i parlamentu schvalováni jen prezidentem. Nebo Svazijsko. No a taková Saúdská Arábie, tam nepotřebují dokonce ani parlament – autoritářský režim, korupce, potlačování základních lidských svobod. A tohle prostě v západní demokracii není možné,“ podotkl Farský. 

„Chceme, aby se lidé u nás cítili bezpečně, chceme, aby věděli, že jejich vláda respektuje základy právního státu. Jsem si jistý, že v tom nejsme sami,“ zakončuje Farský.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

17:25 Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

REPORTÁŽ Před třiceti lety zanikla StB a stále je co objevovat, zejména hrůzy. „Už za svou touhu po …