Středočeský kraj bude společně s Nadací rozvoje občanské společnosti pomáhat zvyšovat kvalitu odborného vzdělávání

24.07.2021 10:36 | Bleskově

Téměř 30 milionů korun bude v následujících pěti letech investováno do odborných škol ve Středočeském kraji díky projektu zaměřenému na zvyšování kvality odborného vzdělávání a posilování dovedností studentů. Projekt, jehož nositelem je Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS), je finančně podpořen dánskou nadací The Velux Foundations.

Středočeský kraj bude společně s Nadací rozvoje občanské společnosti pomáhat zvyšovat kvalitu odborného vzdělávání
Foto: archiv redakce
Popisek: Škola, ilustrační foto
„Středočeský kraj svůj zájem na realizaci projektu dnes stvrdil podepsáním Memoranda o spolupráci s NROS a podílet se na něm bude cca 1,6 milionem korun,“ informoval kolega hejtmanky Peckové radní pro oblast vzdělávání a sportu Milan Vácha.
 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Ukrajina

Ukrajina skutečně Rusku zatím odolává, ale myslíte, že je naděje, že válku vyhraje a Rusko porazí? Já si myslím, že to je nereálné a je asi pravda, že čím déle válka bude trvat, tím to bude pro Ukrajinu horší. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Britský papiňák vybuchl. Evropa nezvládla migraci, zaznělo

20:31 Britský papiňák vybuchl. Evropa nezvládla migraci, zaznělo

Brutální útoky ve Velké Británii a nefunkční migrační politika Evropské unie byly hlavními tématy ne…