Střety v ODS pokračují. Někteří chtějí vylučovat i exprimátora Svobodu

09.08.2013 16:15 | Zprávy
autor: mp

Předseda pražské ODS, exprimátor Bohuslav Svoboda, navrhl vyloučení Tomáše Hrdličky z řad občanských demokratů. Pokud ale skutečně dojde k vyloučení lobbisty, jenž bývá označován za jednoho z kmotrů, mohla by být ohrožena i pozice samotného Svobody. O jeho případném vyhazovu ze strany hovořil ve vyjádření pro Právo člen Výkonné rady ODS Zdeněk Pánek.

Střety v ODS pokračují. Někteří chtějí vylučovat i exprimátora Svobodu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec ODS Bohuslav Svoboda

„Připadá mi naprosto absurdní vylučovat kohokoliv na základě novinářských spekulací. Nejprve by měli z ODS odejít ti, kdo ODS opravdu poškozují. To jsou například ti, kteří jsou obviněni z ekonomické trestné činnosti, jako třeba Svoboda, který chce vyloučení Hrdličky navrhnout,“ řekl Právu Pánek, který ve výkonné radě zastupuje středočeský region.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

16:42 „Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

Spolek Věci zásadní v komentáři pro ParlamentníListy.cz připomíná dva roky od tragické střelby na FF…