Studenti v Plzni po setkání se Zemanem: Je úplně jiný, než o něm píšou

06.03.2015 11:49

Středeční besedy s prezidentem Milošem Zemanem v Plzni se zúčastnilo na 400 středoškoláků a podle ohlasů byli většinou příjemně překvapeni. Byli potěšeni hlavně přátelskou atmosférou a humornými odpověďmi Miloše Zemana na kladené otázky. Shodli se hlavně na tom, že je médii prezentován jinak, než jaký opravdu je, píše Plzeňský deník.

Studenti v Plzni po setkání se Zemanem: Je úplně jiný, než o něm píšou
Foto: Jiří Hroza
Popisek: Třetí zastavení prezidenta na návštěvě v Plzeňském kraji byla beseda s žáky středních škol v Plzni v areálu střední průmyslové školy elektrotechnické

Dle názoru jednoho ze studentů plzeňské střední průmyslové školy, kde se beseda konala, byl prezident milý a nesnažil se nadřazovat nad ostatními, ba naopak vtipkoval na svůj účet. „Pan prezident působil velmi mile a nijak se nepovyšoval. Udivil mě tím, že si ze sebe umí dělat legraci,“ prohlásil student střední školy v Plzni.

Jedna ze studentek střední obchodní školy v Plzni dokonce poznamenala, že média předkládají občanům Zemana v jiném obraze, než jakým opravdu je. Dle jejího názoru je pan prezident úplně jiný, než jak je popisován médii, je prý milý. „Musím říct, že média nám obraz Miloše Zemana předkládají jinak. Prezentují ho jako arogantního člověka, který špatně reprezentuje Českou republiku. Ale na vlastní oči jsem poznala, že je milý a vstřícný,“ řekla studentka střední školy, která byla přítomna na besedě se Zemanem.

Studenti, kteří měli možnost být součástí besedy s prezidentem, se vcelku shodli na rozdílu mezi reálným setkáním se Zemanem, a se Zemanem, který je prezentován médii. Ocenili hlavně jeho nevyhýbání se kladeným otázkám, humorně pojaté odpovědi a pozitivní přístup. Z druhé strany mu však vytýkají až příliš zdlouhavé odpovědi a doporučují mu omezit vulgaritu v projevech.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ste

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lhář! Daně, naše daně! Konec vlády jedné straky! Minář se svým zástupcem křičeli na Václaváku

19:13 Lhář! Daně, naše daně! Konec vlády jedné straky! Minář se svým zástupcem křičeli na Václaváku

Spolek Milion chvilek pro demokracii odstartoval v úterý večer na Václavském náměstí sérii protestů …