Švédský ministr pro migraci vzkazuje Trumpovi: Zjistěte si fakta, situace u nás je perfektní. Uprchlíci prý nepáchají skoro žádné zločiny

24.02.2017 8:46 | Zprávy
autor: vam

Švédsko ústy svého ministra spravedlnosti a migrace reagovalo na kritiku amerického prezidenta Donalda Trumpa. Informoval o tom server Britské listy.

Švédský ministr pro migraci vzkazuje Trumpovi: Zjistěte si fakta, situace u nás je perfektní. Uprchlíci prý nepáchají skoro žádné zločiny
Foto: wikipedia
Popisek: Švédská vlajka.

„Doufám, že až se bude příště americký prezident chystat mluvit o Švédsku, bude lépe informován o tom, jaká je tady ve skutečnosti situace,“ řekl Morgan Johansson, švédský ministr spravedlnosti a migrace. Švédská nezaměstnanost dál klesá a veřejné finance jsou v perfektním pořádku, a to navzdory rekordnímu počtu imigrantů, zdůraznil Johansson.

Celý text je ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Historik Fidler: Každý nacista byl Němcem. Počet československých obětí? Mýtické číslo!

17:46 Historik Fidler: Každý nacista byl Němcem. Počet československých obětí? Mýtické číslo!

HISTORIE BEZ HYSTERIE „V oné době ne každý Němec byl nacistou, ale každý nacista byl Němcem. Při hod…