Svinstvo, nadával Aleš Brichta na Davida Kollera. Ten mu včera zatelefonoval

24.11.2016 6:48

Volal mi David Koller, oznámil rocker Aleš Brichta. Toto si prý s kolegou zpěvákem řekli.

Svinstvo, nadával Aleš Brichta na Davida Kollera. Ten mu včera zatelefonoval
Foto: Hans Štembera
Popisek: Muzikant Aleš Brichta
reklama

Aleš Brichta si posteskl, že mu byl přeložen koncert kvůli kontaktům se známým kontroverzním zpěvákem Tomášem Ortelem. Brichta podle vlastních slov slyšel, že za toto přeložení koncertu může „poděkovat“ Davidu Kollerovi ze skupiny Lucie, jenž se netají odporem k textům kapely Ortel.  

„Dozvěděl jsem se, že za vynuceným přeložením pražské zastávky koncertu Souboj rebelů z Meet Factory do KD Ládví stojí nátlak Davida Kollera na majitele Meet Factory údajně kvůli našim koncertům s Tomášem Ortelem. Toho Kollera, který své sympatie k nacismu dával najevo svojí podporou zrušení Benešových dekretů a vrácení majetku fašistům a valečným kolaborantům. To mi přijde jako vrchol pokrytectví, cynismu a arogance. Davide, to, že nevyjdeš se svými spoluhráči, je problém tvůj a ne celé hudební scény. Tohle byla od tebe prachsprostá sviňárna, která se ti jednou vrátí,“ varoval Kollera.

Tím to však neskončilo, kauza žije dál. Aleš Brichta totiž ve středu na sociální siti Facebook oznámil, že si s Davidem Kollerem telefonovali a vše si vyjasnili.

Anketa

Dovládne Sobotkova vláda do konce volebního období?

hlasovalo: 2062 lidí

„Volal mi David Koller a řekl mi, že informace o nějakém jeho nátlaku na neuskutečnění koncertu Souboje rebelů v Meet Factory je nepravdivá. Zřejmě se jen někdo pokoušel zaštítit jeho jménem, což by nebylo poprvé. Nezastírám, že mě potěšilo, že jsou snad muzikanti u nás ještě normální, jen by mě zajímalo, čí levárna zase za touhle dezinformací stojí,“ napsal na sociální síti Aleš Brichta.

S Davidem Kollerem prý vždy vycházeli a neměli spolu problém, ale prý by to možná chtělo udělat si pořádek mezi spolupracovníky. „Tímto se za svůj status omlouvám a zvu na pivo. Aleš,“ uzavřel Brichta. 

Aleš Brichta doslova napsal:

Volal mi David Koller a řekl mi, že informace o nějakém jeho nátlaku na neuskutečnění koncertu Souboje rebelů v Meet Factory je nepravdivá. Zřejmě se jen někdo pokoušel zaštítit jeho jménem, což by nebylo poprvé. Nezastírám, že mě potěšilo, že jsou snad muzikanti u nás ještě normální, jen by mě zajímalo, čí levárna zase za touhle dezinformací stojí. My jsme spolu nikdy problém neměli a proto mě to mrzí a původně hodně překvapilo. Asi by to chtělo zamést si v okruhu spolupracovníků. Tímto se za svůj status omlouvám a zvu na pivo. Aleš

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Roman Šmucler byl u řešení viru. A promlouvá: Hamáček a špatný rádce. Co padlo o rouškách. Prymula, jiní a zmatek

4:44 Roman Šmucler byl u řešení viru. A promlouvá: Hamáček a špatný rádce. Co padlo o rouškách. Prymula, jiní a zmatek

ROZHOVOR Podle prezidenta České stomatologické komory Romana Šmuclera byl ministr vnitra Jan Hamáček…