Svoboda a demokracie nejsou ohroženy, to jen někteří vytváří špatnou náladu. Respektujte výsledek voleb, udeřil Andrej Babiš

18.11.2016 8:49

Na sociálních sítích stále rezonují oslavy, demonstrace, protidemonstrace ze 17. listopadu. Stranou veřejného dění nezůstal ani ministr financí Andrej Babiš (ANO). Ve čtvrtek ráno položil na Národní třídě květiny, vtipálci ovšem obratem přidali vtip. Sám Babiš sepsal navíc pár řádek. Máme se prý v České republice dobře a lidé by měli respektovat výsledky voleb.

Svoboda a demokracie nejsou ohroženy, to jen někteří vytváří špatnou náladu. Respektujte výsledek voleb, udeřil Andrej Babiš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí ANO Andrej Babiš
reklama

Andrej Babiš položil hned včera brzy ráno květiny na Národní třídě. Zachytili ho přitom fotografové a snímek začal kolovat po sociálních sítích. Našli se ovšem vtipálci, kteří upravili fotografie tak, že Babiš klade místo květin na Národní třídě své slavné koblihy, které normálně rozdává před volbami.

Sám Babiš na sociální síti Facebook k výročí napsal pár slov. „Svoboda a demokracie jsou ty největší hodnoty. Nemyslím, že by byly ohroženy, jak se to dnes snaží některé osoby lidem namlouvat a vytvářet špatnou náladu. Je třeba se ptát, proč takovou atmosféru vytvářejí. Lidi jsou nespokojení s některými politiky, nikoliv se systémem. Příští rok si lidi zvolí do sněmovny toho, koho budou chtít. A tím pádem i novou vládu. A začátkem roku 2018 si zvolí přímou volbou prezidenta, jakého budou chtít. Kdo bude tuto zemi řídit, bude projev většinové vůle našeho národa. Tedy projev demokracie. Měli bychom se naučit respektovat volbu většiny. I to je demokracie,“ sdělil lidem Babiš.

České republice se podle jeho názoru daří a není důvod ke špatné náladě. Prý bychom měli bojovat proti nenávisti a závisti a všechno to skončí tím, že nám bude ještě líp, jak ostatně Babiš slibuje už od roku 2013.

Andrej Babiš doslova napsal:

Svoboda a demokracie jsou ty největší hodnoty. Nemyslím, že by byly ohroženy, jak se to dnes snaží některé osoby lidem namlouvat a vytvářet špatnou náladu. Je třeba se ptát, proč takovou atmosféru vytvářejí.

Lidi jsou nespokojení s některými politiky, nikoliv se systémem. Příští rok si lidi zvolí do sněmovny toho, koho budou chtít. A tím pádem i novou vládu. A začátkem roku 2018 si zvolí přímou volbou prezidenta, jakého budou chtít. Kdo bude tuto zemi řídit, bude projev většinové vůle našeho národa. Tedy projev demokracie. Měli bychom se naučit respektovat volbu většiny. I to je demokracie.

Myslím, že bychom se měli snažit o zlepšení nálady ve společnosti a bojovat proti nenávisti a závisti.

Naší zemi se daří, přeju si, aby se dařilo všem. A jsem předsvědčen, že už je a bude ještě líp.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

22:17 „Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

REPORTÁŽ „Prachsprostá zlodějko Albrightová, všechno to vrátíš!“ I to znělo v pondělí večer Václavsk…