Svobodní demonstrovali před finančními úřady. Vadí jim zejména vládní nápad na kontrolu prodejců

31.03.2014 20:35 | Zprávy

REPORTÁŽ Svobodní se nastěhovali před finanční úřady v celé republice. Ve dnech, kdy finišuje podávání daňových přiznání, upozorňují na byrokracii a sbírají podpisy proti zavedení nových registračních pokladen.

Svobodní demonstrovali před finančními úřady. Vadí jim zejména vládní nápad na kontrolu prodejců
Foto: Daniela Černá
Popisek: Tomáš Pajonk

Před finančním úřadem v těchto dnech těžko zaparkujete. Výjimkou není ani Valašské Meziříčí. Tady v pondělí rozdával letáky a organizoval podpisovou akci i místopředseda Strany svobodných občanů Tomáš Pajonk. „Celkově za dva dny bude pokryto asi 105 úřadů z celkového počtu. Zaměřili jsme se na větší a střední finanční úřady. Ve Zlínském kraji je ale účast našich lidí stoprocentní, protože tady máme spoustu příznivců, takže se petice podepisuje třeba i ve Valašských Kloboukách,“ popsal Pajonk.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

8:11 Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

Začalo to odkrýváním miliardových armádních a policejních zakázek, teď se rozhořela otevřená „válka …