Tabery, všechno ovládáte, cenzurujete nás... Spor o to, kdo řídí Českou republiku

8. 10. 2019 9:44

Kdo ovládá Českou republiku? Do této debaty se dostal sociolog Petr Hampl a šéfredaktor Respektu Erik Tabery na Twitteru. Šéfredaktor Respektu, vydávaného Bakalovým vydavatelstvím Economia, si při dokumentu o Vlastě Chramostové povzdechl, kam to naše země dopracovala. „Od Havla k Zemanovi. Od Medka k Mynářovi. Od Tigrida k Ovčáčkovi a dalším.“ A Petr Hampl to nemohl nechat bez odezvy. Ale nakonec dospěl k názoru, že Taberyho frustrace je pochopitelná.

Tabery, všechno ovládáte, cenzurujete nás... Spor o to, kdo řídí Českou republiku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hampl

Vše začalo dokumentem ČT o Vlastě Chramostové, který televize vysílala v den hereččina úmrtí. Právě na tento pořad se díval Erik Tabery a zřejmě ho zachvátila nostalgie a znechucení. „Koukám na dokument o Vlastě Chramostové a v jednom záběru je Václav Havel a je slyšet hlas kancléře Ivana Medka. Měl jsem stejný pocit jako z nedávného záběru, kde v rozhlase debatovali Pavel Tigrid a Jiří Gruša,“ informoval Tabery a pak popsal jaký: „Prostě uf. Od Havla k Zemanovi. Od Medka k Mynářovi. Od Tigrida k Ovčáčkovi a dalším.“

Anketa

Patří Zdeněk Bakala za mříže?

98%
2%
hlasovalo: 26049 lidí
Toto tvrzení o zhoršujících se poměrech nenechal bez odpovědi sociolog Petr Hampl. „Kéž by měl Tabery pravdu. Znamenalo by to, že probíhá lidová revoluce. Bojím se ale, že je přehnaně optimistický,“ okomentoval Taberyho postřeh.

Erik Tabery Hampla informoval, že nemá fňukat. „Nebuďte skromní, vždyť vy neomarxisté už pár let vládnete. Máte premiéra, vládu, prezidenta. Tak už nefňukejte.“

A Hampl mu připomenul: „Navzdory tomu, že vy ovládáte státní správu, veškerá média, téměř všechny peníze, a ještě nás blokujete na sociálních sítích.“ A dodal, že frustrace Taberyho a jemu podobných je vlastně pochopitelná.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bomba: Xaver vypustil utajované VIDEO semináře o financování ČT. Trapné ticho, výmluvy, chybějící sumy

7:55 Bomba: Xaver vypustil utajované VIDEO semináře o financování ČT. Trapné ticho, výmluvy, chybějící sumy

Moderátor internetové televize XTV Luboš Xaver Veselý, který se před nedávnem rozhodl zaměřit na hos…