Tak jak to měl Nečas s Nagyovou? Server o intimních záležitostech

27. 8. 2015 10:19

O poměru Jany Nagyové s Petrem Nečasem bulvár spekuloval od roku 2008, najevo vyšel po pádu vlády v roce 2013. Do té doby jej premiér popíral. To, že milostný poměr trval zřejmě již od roku 2003, je tak ztěží uvěřitelné. Vyplývá to však z rozsudku ve věci zneužití vojenské rozvědky. Jak nyní rekapituluje server Lidovky.cz, premiér Nečas, přezdívaný pan Čistý, tak zřejmě několik let žil paralelní život. Jeden s manželkou Radkou a druhý s milenkou Janou Nagyovou. Ta je dnes již nyní jeho manželkou.

Tak jak to měl Nečas s Nagyovou? Server o intimních záležitostech
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Nečasová je vedena do soudní síně
reklama

Jak je nyní zcela patrné, milence Nagyové pomáhal po celou dobu vyšlapávat cestičku. Nejprve jí pomohl v kariéře v ODS, až z ní následně udělal šéfku Úřadu vlády.

Nagyová byla v ODS od roku 1996, kdy se stala asistentkou krajského manažera v Karlových Varech. Na setkání manažerů strany Nečas zřejmě také Nagyovou poprvé potkal. Pokud jejich milostný poměr začal skutečně v roce 2003, tak díky tomu, že Nagyová se v roce 2005 stala vedoucí provozního oddělení v hlavní kanceláři ODS, měla k místopředsedovi strany Nečasovi opět blíže. 

O rok později se Nečas stává ministrem práce a sociálních věcí, Nagyová se stala ředitelkou kanceláře ministra. Ještě v roce 2008 zaznamenávají média jeho větu na podporu rodiny. „Podporu manželství považuji za jednu z priorit mé politiky na ministerstvu práce a sociálních věcí, kterou hodlám zohledňovat ve všech krocích v reformě rodinné politiky,“ uvedl.

Původní text ZDE.

Ještě v roce 2010 Nečas vehementně svůj poměr popíral. Po vítězství ve volbách se Nagyová stala jeho pravou rukou, udělal z ní šéfku Úřadu vlády. Mimořádné odměny pro její osobu pak vysvětlovat tím, že dře jako kůň.

V roce 2012 je Nečas stále viděn s manželkou Radkou, jejich společný novoroční oběd u prezidenta Klause je však jejich posledním. O rok později Nečas přiznává, že s manželkou žijí odděleně. I přesto Nečas tvrdí, že příčinou stávající rodinné situace není nikdo třetí. V ten samý rok podává Nečas žádost o rozvod. 

A život Nečase je najednou jeden velký kolotoč – po razii na Úřadu vlády a následném pádu vlády čelí Nagyová obvinění z podplácení a zneužití pravomoci úřední osoby. Po propuštění z vazby si ji Nečas bere za manželku. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Něco se chystá, nedělní vzpoura z Prahy má dohru. Za nespokojené se postavili Svobodní

22:04 Něco se chystá, nedělní vzpoura z Prahy má dohru. Za nespokojené se postavili Svobodní

Politická strana Svobodní spílá vládě za přijímání drastických opatření a podporuje demonstranty z n…