Tak tady si pravice ani neškrtne. Moravec obdržel další průzkum

03.10.2012 13:28 | Zprávy

V předvolebním čase jednoznačně ovládají sever Moravy ČSSD a KSČM. Průzkum SC&C a STEM/MARK pro Otázky Václava Moravce Speciál z Moravskoslezského kraje ukázal, že levicovým stranám fandí nadpoloviční většina voličů. Informuje o tom Česká televize.

Tak tady si pravice ani neškrtne. Moravec obdržel další průzkum
Foto: Archiv
Popisek: Volební místnost

„ČSSD v modelu jasně vede s podporou 33 procent respondentů. S odstupem necelých 10 procent za nimi se pohybuje KSČM (23,5 %). Třetím občanským demokratům přisuzuje model 14,5 procenta, nad pětiprocentní hranici se na rozdíl od TOP 09 (4 %) dostala i KDU-ČSL (6,5 %)." informuje ČT.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Imunita

Je podle vás v pořádku, že mají politici imunitu? Neuvažujete prosadit zrušení imunity? Já nevidím důvod, proč by politici měli být kryti imunitou a dělat tak ze sebe něco víc.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krajní řešení, jak přinutit Petra Pavla respektovat vůli lidu. Je zde

9:05 Krajní řešení, jak přinutit Petra Pavla respektovat vůli lidu. Je zde

Prezident Petr Pavel dle řady názorů protahuje jmenování Andreje Babiše premiérem. Má budoucí vláda …