Taková soutěž krásy tu opravdu ještě nebyla… Zmíněna i Čunkova dcera

04.05.2017 14:10

Na ročník 2017 soutěže Česká Miss, který se snaží organizovat Martin Ditmar a Eva Čerešňáková, dopadá rána za ranou. V nedávné době se od soutěže odstřihla Simona Krainová. Byla při tom ve své funkci Modeling & Fashion Guru hlavní celebritou soutěže.

Taková soutěž krásy tu opravdu ještě nebyla… Zmíněna i Čunkova dcera
Foto: Original Communications, s.r.o.
Popisek: Miss ČR z roku 2003 Lucie Křížková Váchová

„Misska“ roku 2009 Aneta Vignerová už také není mentorkou soutěže. Nějaký čas před tím se veřejně a ve zlém rozloučila se soutěží jedna z mentorek, Nikol Švantnerová, Česká Miss roku 2015. Úřadující Českou Miss, vítězku ročníku 2016 Andreu Bezděkovou pro jistotu organizátoři letošního ročníku proti všem zvyklostem vůbec nepozvali na soustředění „missek“ do Vysokých Tater. Z finále odstoupily dokonce i tři finalistky a již dříve nejméně jedna semifinalistka. To jsou jen další zářezy v řadě věcí v dřívějších ročnících naprosto nepředstavitelné.

Na druhou stranu v organizačním týmu zůstává i tak stále dost zajímavých tváří. Média již dříve informovala o Haně Čunkové, dceři Jiřího Čunka, hejtmana Zlínského kraje a lokálně vlivného politika KDU-ČSL. Ta má v týmu funkci produkční. Pozoruhodným členem týmu je i další produkční, Marek Holub, podle svého FB profilu, „Produkt & Event Manager“. Ten je přitom známý již z doby zhruba před pěti až sedmi lety svou firmou „Kup a leť“. Internet je dodnes plný komentářů podvedených zákazníků, kteří zaplatili buď za letenky či za celé zájezdy této cestovní agentuře (zprostředkovatel cestovních kanceláří), aby před dovolenou s hrůzou zjistili, že jejich peníze k cestovním kancelářím nedorazily, naopak zmizely. V dobách své největší „slávy“ plnil zejména stránky Domažlického deníku (v tomto regionu byl obzvláště aktivní), ale objevoval se i na Novinkách či v deníku Právo. Holub se nakonec dostal až před soud. „Podali jsme k soudu obžalobu pro trestné činy podvodu, zpronevěry a zkreslování údajů o stavu hospodaření,“ uvedla tehdy pro deník Právo náměstkyně obvodního státního zástupce pro Prahu 8 Gizela Vojtěchová s tím, že podvedl desítky klientů. Podle informací v médiích se škoda měla pohybovat v miliónech korun a Holubovi hrozilo až pět let vězení.

Zdá se, že informace z webových stránek soutěže, že „Česká Miss 2017 je nová, jiná, atraktivnější, zábavnější“ dostává úplně nový význam. Možná jen autoři této charakteristiky zapomněli na slovo trapnější...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ava

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Držkopád Klause ml! Okamura vstává z popela. Babiš jasně v čele... Nová čísla

11:34 Držkopád Klause ml! Okamura vstává z popela. Babiš jasně v čele... Nová čísla

Nejnovější volební prognóza neziskového ústavu STEM nepotěší Václava Klause mladšího. Poté, co jej v…