Takové zlo: Na akci ANO provokatér ohrozil děti. A pak? Ještě děsivější

04.10.2021 9:21 | Ze sítí

Narušování kampaní názorových oponentů se v Česku stalo už stálicí. Ale přesto se čas od času odehraje něco nového. Například když neznámý vandal vypustil skákací hrad na akci ANO, když v něm byly děti. Což přítomný poslanec ANO Patrik Nacher odsoudil na sociálních sítích. Ovšem k jeho nemilému překvapení byl hned obviněn, že si hrad vypustil sám. A padly i horší věci.

Takové zlo: Na akci ANO provokatér ohrozil děti. A pak? Ještě děsivější
Foto: Repro Twitter
Popisek: Vyfouknutý skákací hrad na akci ANO

Včerejší pražskou kampaň ANO, kterou vede poslanec Patrik Nacher, narušil vandal, který dle poslance vypojil elektřinu u generátoru potřebného pro nafukování skákacího hradu a ukradl od něho klíče. „Vyfouknuté skákací hrady mohly být v té chvíli pro děti nebezpečné. Narušovat akce jiných subjektů je primitivní, projevit nenávist u akce pro děti je ubohé,“ říká poslanec.

Anketa

Přesvědčujete své okolí o tom, koho má a nemá volit?

72%
hlasovalo: 26173 lidí
Ovšem přišly reakce, které poslanec nečekal. „Tak snad nakonec nevyplave na povrch, že ti kreténi byli ve skutečnosti najatí ANO, aby měli o čem kňourat. Už během pandemie ukázali, že na lidskejch životech jim nezáleží. A to protikorupční hnutí, jehož vůdce pere peníze skrz offshore...“ zaznělo. Nebo také: „Když chcete udělat předvolební akci, ale víte, že by tam lidi nepřišli, zatáhněte do toho děti. A když někdo zkusí předvolební agitku narušit, označte narušitele za vrahy dětí. Tím se dá zakrýt vlastní neschopnost uspořádat kvalitní předvolební akci.“

„Tomu se říká karma, Patriku. Stejně jako vykrádat programy a návrhy jiných subjektů a pak je prohlašovat za své úspěchy. Pak se nemůžeš divit, že ti někdo vyfoukne třeba hrad..“ mínil „Oligarcha“.

„A je to vůbec pravda? Nebo děláte před volbami chudinky?“ ptal se Robert Dvořák, jehož dítě by prý na atrakci ANO nešlo ani omylem.

A zazněla i mnohem tvrdší slova. „No děti se buď zkriplí na anohradech nebo pojdou při splácení dluhu, který anofert vygeneroval…“ řekl jeden z internetových komentátorů. „Nikdo nepřišel, tak si Patrik ukradl klíče, ohrozil děti a teď se z toho snaží urvat alespoň nějaký veřejný prostor,“ přidal se další člověk, který měl za to, že incident byl naplánovaný.

„Že někdo provokuje na cizích mítincích, holt to tak je. Že nějaké vemeno vypne elektřinu, čímž ohrozí zdraví dětí ve skákacích hradech, je hodně přes čáru. Že to tu ale někdo hájí, zlehčuje nebo odvádí pozornost jinam, je už ale k zblití…“ odsoudil tyto reakce poslanec ANO.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Já už jsem vám jednou řekl... Moderátor ČRo tlačil na Fialu kvůli pandemickému zákonu. Ten se nakonec neudržel

19:07 Já už jsem vám jednou řekl... Moderátor ČRo tlačil na Fialu kvůli pandemickému zákonu. Ten se nakonec neudržel

Premiér Petr Fiala z ODS byl hostem Dvaceti minut Radiožurnálu, kde se věnoval vývoji epidemie. Věří…