Tlustá ustrašená řeporyjská myš, která řvala. Konzervativní pravice by měla říct jasné ne Novotného vulgaritě, vyzývá právník Kolman

22.05.2020 12:58 | Zprávy
autor: .

Právník Petr Kolman nechápe, proč dostává starosta městské části Praha-Řeporyje tolik prostoru pro své vyjadřování na úrovni obyvatele nápravného zařízení na Mírově. ODS by se podle něj měla jako konzervativní strana od tohoto řádění svého člena urychleně distancovat. Obává se, že komunikace na úrovni verbálních trestných činů straně nic nepřinese, ani ty voliče z řad jeho fanoušků.

Tlustá ustrašená řeporyjská myš, která řvala. Konzervativní pravice by měla říct jasné ne Novotného vulgaritě, vyzývá právník Kolman
Foto: Repro Facebook
Popisek: Pavel Novotný během kandidátského projevu na post 1. místopředsedy ODS na 29. kongresu strany

Vážení čtenáři ParlamentníchListů.cz, přiznám se, že mne nepřestává udivovat, s jakou arogancí a hlavně vulgaritou vystupuje ve veřejném prostoru starosta Pavel Novotný. Tu nazve někoho zmXXem, jindy čuXXkem, nebo koštětem (argotový výraz pro podřadného vězně poskytující sexuální služby). I mluva proklínaného Miloše Zemana je proti němu jazyk žačky nedělní školy.

Avšak ještě více mne fascinuje, jak i jinak soudní a slušní lidé Novotného sprosté chování a vyjadřování tolerují, anebo dokonce omlouvají. Paradoxně mnohdy právě ti, kteří tak rádi kritizovali třeba výše zmíněného Zemana za jeho prohřešky.

Aby bylo jasno, Zemanovo dřívější grobiánství rovněž neschvaluji, avšak bojovat proti němu tak, jak to činí P. Novotný, mi přijde jako skutečné vyhánění čerta ďáblem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Natálie Vachatová

Hodně se teď o ní diskutuje. Je pravda, co se o ní píše? Že sympatizuje s Ruskem? A jestli ano, není pak naprostý paradox, že má prý na starost svobodu projevu? Jak jste k ní vlastně přišel? A budete s ní spolupracovat dál?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolář po CPAC: „Styděli se?“ Podívejte se, co následovalo pak

19:28 Kolář po CPAC: „Styděli se?“ Podívejte se, co následovalo pak

Kritické výroky německé političky Alice Weidelové o Ukrajině, které na shromáždění v Budapešti sklid…