To je on, šílenec z Hanau: Mučí děti, kontrolují vaši mysl. Tajné organizace, otroctví

20.02.2020 13:31

Střelec z německého Hanau Tobias Rathjen před brutálním útokem nahrál na internet konspirační teorii o USA. „Vaši zemi kontroluje tajná, neviditelná organizace,“ šokoval. V konspiraci pokračoval: „Používají neznámé, zlé metody jako kontrola mysli, a podržte se, používají i moderní systém otroctví. Zneužívají, mučí a zabíjejí malé děti. Probuďte se!“ Kdo to byl?

To je on, šílenec z Hanau: Mučí děti, kontrolují vaši mysl. Tajné organizace, otroctví
Foto: repro archiv Tobias Rathjan
Popisek: Střelec z Hanau, Tobias Rathjan

V německém Hanau se včera večer na dvou místech střílelo. Útočník, který při svém činu zastřelil devět lidí a několik dalších zranil, je podle policie mrtvý. V dopise, který policie našla, se přiznal. Informovala o tom ČT24.

Více k přečtení ZDE

Anketa

Chcete, aby náš stát dával na obranu minimálně 2% HDP, jak po nás chtějí Američané?

14%
86%
hlasovalo: 17912 lidí

Kromě zřejmě mrtvého útočníka, kterého policie našla v jeho bytě, tam objevila tělo ještě jednoho člověka. Podle všeho jde o pachatelovu matku. Policie se zatím k případu příliš nevyjadřuje. Uvedla pouze to, že ke střelbě došlo kolem 22. hodiny večer v šíša baru v centru města. Z místa činu pak odjelo auto tmavé barvy, a to do dalšího baru. V obou dvou zařízeních, kam lidé chodí kouřit vodní dýmky, zůstali mrtví. Mezi nimi jsou podle serveru Forum24.cz občané kurdského původu.

Policisté pak na základě svědeckých výpovědí vpadli do bytu útočníka. Podle všeho by mělo jít o Němce, jenž vlastnil lovecký lístek. V jeho autě byly mimo jiné náboje, zásobníky a pouzdro na zbraně. Dle CBS News, které se odkazují na webovou stránku se stejným jménem, jako má pachatel, se mělo jednat o německého občana narozeného v roce 1977 v Hanau, který vyrostl v tomto městě. V roce 2007 získal titul na obchodní univerzitě.

Podle starosty města Hanau Clause Kaminskyho to byl strašný večer. „Smutné vzpomínky nám na něj zůstanou ještě dlouho,“ uvedl.

Motiv činu není jasný, 43letý střelec Tobias Rathjen však vyjadřoval v dopise řadu zmatených názorů, z nichž mnohé mají pravicově radikální povahu. Píše to alespoň německý deník Bild. Zpravodaj ČT v Berlíně Martin Jonáš ve vysílání sdělil, že muž údajně v listu vyzývá k boji proti etnickým menšinám v Německu a také k vyhlazení těch etnických skupin, které podle něj není možné už ze země vykázat. Před několika dny zveřejnil video o tom, že ve Spojených státech existují podzemní vojenská zařízení, kde se zneužívají a zabíjejí děti, ve videu vzkázal:

„Toto je má osobní zpráva všem Američanům. Vaši zemi kontroluje tajná, neviditelná organizace. Používají neznámé, zlé metody jako kontrola mysli, a podržte se, používají i moderní systém otroctví. Pokud nevěříte následujícímu, bude lepší, když se probudíte. Rychle!

Anketa

Měla by policie zakročit proti těm, kteří by blokovali Stanislavu Křečkovi přístup do kanceláře ombudsmana?

99%
1%
hlasovalo: 15389 lidí

Ve vaší zemi existují tajné vojenské základny, jež jsou umístěny hluboko v podzemí. V některých z nich sídlí sám ďábel. Zneužívají, mučí a zabíjejí malé děti. Neuvěřitelné množství toho se děje již po dlouhou dobu. Probuďte se! Toto je jedna forma reality ve vaší zemi.

Vypněte mainstreamová média. Nemají ani ponětí. Prvním krokem jsou informace. Možná to budete muset přečíst či slyšet ještě jednou od alespoň dvou dalších zdrojů, ale teď to víte. Druhým krokem je akce. Lokalizujte tyto základny, spojte se s velkým množstvím dalších lidí a zaútočte na ně.

Je to povinnost vás, amerických občanů, ukončit tuto noční můru. Bojujte! Nyní!“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: tle

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hele, pirát. Jestli budeš dělat propagandu, uvidíš. Zajeli jsme na České Slezsko a slyšeli věci...

19:08 Hele, pirát. Jestli budeš dělat propagandu, uvidíš. Zajeli jsme na České Slezsko a slyšeli věci...

PŘEDVOLEBNÍ REPUBLIKA Dopoledne a v brzké odpoledne sem chodí zemanovci a babišovci většinou v důcho…