To je síla. Režisérka si mne ruce při pohledu na Zemana a Klause v nemocnici. Tak ještě Babiš a...

14.09.2021 16:08

Režisérka, scenáristka a spisovatelka Monika Le Fay se na svém webu zaměřila na aktuální dnešní dění – že exprezident Václav Klaus i současná hlava státu Miloš Zeman leží ve stejné nemocnici. „Nastal čas na generační výměnu,“ uvedla.

To je síla. Režisérka si mne ruce při pohledu na Zemana a Klause v nemocnici. Tak ještě Babiš a...
Foto: Repro DVTV
Popisek: Spisovatelka a režisérka Monika Le Fay

„Zprávou dnešního dne je, že Miloše Zemana odvezli do vojenské nemocnice. A že do téže nemocnice byl o něco dříve přijat také jeho předchůdce Václav Klaus. Tato informace se samozřejmě stala terčem mnohého veselí; zvláště pak, když se ukázalo, že do izolace kvůli covidu zamířil také Vladimír Putin,“ uvedla Monika Le Fay a zaměřila se i na slova biologa Jaroslava Flegra, jenž to komentoval slovy, že Hospodin to už nevydržel a rázně vstupuje do předvolebního klání. Flegr dodal i toto: „Pane Babiš, co vy na to?“ 

Anketa

Věříte průzkumu STEM, že ANO získá ve volbách 32,4 %?

hlasovalo: 61366 lidí
„No pochopitelně, kde jsou tři, tam je společnost. A tihle politikové se k sobě hodí. Jen málokdo totiž dokázal naši zemi zničit takovým způsobem jako oni. Při pohledu na Zemana člověku až zatrne, protože si uvědomí, že i takový mastodont, jakým byl Gustáv Husák, proti němu působil jako poměrně kultivovaný člověk,“ poznamenala Le Fay.

„Když si člověk představí, že tihle tři by tady nebyli, uvědomí si, o kolik celá společnost jejich přičiněním přišla. A jak by to mohlo vypadat, kdyby se podařilo staré dinosaury vyměnit za mladé politiky,“ dodala.

„Ještě všechno ale není ztraceno. Klaus je ze hry a je možné, že Zeman bude donucený ze zdravotních důvodů odstoupit. Je to zatím nepravděpodobné, ale přihodit se to může,“ zmínila také Le Fay. 

V závěru se rozepsala i o volbách. „Andrej Babiš ani nemusí ostrouhat ve volbách, ale zásahem vyšší moci a s přispěním Evropské unie, OLAF, Policie ČR či státního zastupitelství může nakonec i on dojít spravedlivé odplaty. Třeba ho nakonec dostanou na něčem úplně malicherném; když už mu všechny ty velké podvody a zlodějny prošly,“ uzavřela.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bývalá šéfka hejtmanů v XTV: Babiš je znám, že umí říct v Bruselu jasné NE. Unie nám v některých věcech i pomáhá

18:48 Bývalá šéfka hejtmanů v XTV: Babiš je znám, že umí říct v Bruselu jasné NE. Unie nám v některých věcech i pomáhá

Předvolební seriál XTV zavítal do Karlovarského kraje, kde se v debatě vedené Lubošem Xaverem Veselý…