To jsou fóry: Na brněnské pivnici, kde se dnes mají střetnout sluníčkáři a nesluníčkáři, visí cedulka „zavřeno“. Ale...

05.09.2016 11:40

Brněnská pivnice U Poutníka se rozhodla dnes uskutečnit posezení u piva. Přijít mají sluníčkáři i nesluníčkáři a pivem se spojit proti nenávisti. Jde tak o reakci na posezení minulý týden, kdy zde tři muži vyhrožovali brněnskému radnímu Matěji Hollanovi (Žít Brno) a předsedovi Strany zelených Martinu Stropnickému kvůli jejich proimigračním postojům.

To jsou fóry: Na brněnské pivnici, kde se dnes mají střetnout sluníčkáři a nesluníčkáři, visí cedulka „zavřeno“. Ale...
Foto: David Daniel
Popisek: Náměstek brněnského primátora Matěj Hollan

Dnes ráno se však na dveřích brněnské pivnice objevila cedule, že je zavřeno. „U Poutníka dnes machlbery. Věděl bych o jedné hospůdce, kde mají též výborné pivo a kam by se dala dnešní streetparty přesunout. Na ulici se toho času válí spousta stavebního materiálu, který by se dal pro potřeby akce výborně využít,“ přinesl informaci na facebookovém profilu Marek Fišer.

Jak se však ukázalo v konverzaci přímo na stránce události hnutí Žít Brno, je normálně otevřeno. „Hele a není to nalepený zvenku?“ ptá se Ondřej Nekvasil. „No ukrad sem to u tebe, tu fotku,“ reaguje Luboš Hobza, který snímek sdílel. 

„Však jasně, já to tam dneska nalepil a vyfotil. Otevřený je normálně,“ podotkl se smíchem Nekvasil.

Následně snímek Marka Fišera sdílel také zastupitel Viktor Lošťák. „Tak změna! Prý zavřeno není, je to jen válečná lest. Přijďte všichni na místě. Pěkné to není, takhle se vyhbýt setkání s občany," napsal s tím, že i kdyby zavřeno bylo, ať lidé přijdou - případně se vyrazí někam jinam. „I ty, Matěji, neboj se," dodal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

20:03 Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller poznal zevnitř, jak funguje česká sociální de…