To jsou poměry jak v JZD, začal se umělec Jan Kraus ve své show opět montovat do politiky

26.01.2017 6:31

Moderátor Jan Kraus se ve svém úvodním slově Show na TV Prima obul do ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD). A to v souvislosti s jeho slovy k brexitu a Evropské unii.

To jsou poměry jak v JZD, začal se umělec Jan Kraus ve své show opět montovat do politiky
Foto: Nejvic.info
Popisek: Moderátor a herec Jan Kraus
reklama

"Nemám žádnou radost z brexitu, z toho odchodu Velké Británie. Jednak si myslím, že Británie byla vynikajícím partnerem pro to evropské společenství, důležitá země s velkou zkušenou armádou. Na druhou stranu si všimněte, co nám brexit ukazuje, co se týče nás. To se mi zdá ohromně zajímavé. A za jistý vrchol považuji teď výrok ministra vnitra Chovance, který řekl, že bychom o brexitu s Británií měli jednat samostatně," uvedl Kraus. 

"Než se prý Evropská unie rozhoupe," dodal. Podle jeho slov by v normální zemi takovýto výrok vedl k rezignaci. "Za takovou bezbožnou hloupost," podotkl.

"O čem bychom jednali? My máme v Británii asi 40 tisíc našich lidí, kteří tam pracují. Poláci tam mají něco mezi 800 tisíci a milionem. Premiér řekl, že našich lidí v Británii se nesmí brexit nějak dostane. A já bych se zeptal - už jste o tom mluvil s jejím veličenstvem? Jak by vyjednával Chovanec? Já myslím,  že on mluví česky a ještě blbě," zhodnotil.

Video najdete ZDE.

Anketa

Oceňujete dobročinné aktivity George Sorose?

2%
98%
hlasovalo: 12348 lidí

"Ten může dělat policejní reformy, kdy se to zametá. A ještě se bude montovat do brexitu? Myslím, že toto všechno dělají politici proto, že se blíží volby a tito politici potřebují posty v těch svých prohnilých stranách, aby je zvolili na ty jejich prohnilé funkce. A kvůli tomu on je schopen říct věc, která, kdyby to náhodou někdo zaslechl, což naštěstí Chovance ve světě nikdo neposlouchá, tak by z toho mohla být dokonce evropská ostuda," myslí si Kraus. 

"Fascinuje mě to, stejně jako mě fascinuje to, že si někdo může myslet, že bychom mohli zahájit jednání s Velkou Británií a dát Evropu chvíli stranou, abychom mohli projednat třeba dovoz hrušek nebo vývoz palačinek. Je to kus křupanství, které je podobné tomu, jako když jsem zahlédl oblibeného tak zvaného tiskového mluvčího pana Ovčáčka, který zase říkal, že se premiér chová jako zbabělec. To jsou poměry jako v JZD," uvedl závěrem Kraus. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Peklo Jakuba Železného: Vrací se mu další konflikt v ČT

11:27 Peklo Jakuba Železného: Vrací se mu další konflikt v ČT

„Tohle nepřipustím! Nebudete urážet Václava Havla!“ Po internetu koluje starší video, v němž během ž…