To nemůže skončit dobře. USA prý skončí jako Řecko. Markéta Šichtařová nevěří vlastním očím

16.11.2018 17:07

Ekonomka Markéta Šichtařová kroutí hlavou nad tím, co předvádějí levicoví politici, zvláště pak mladí levicoví politici. Dáma je toho názoru, že se předhánějí, kdo vymyslí větší hloupost. A nejhorší jsou aktivisté, kteří se nakonec dostanou do politiky. Ti prý představují průšvih jako Brno i se Šalingradem.

To nemůže skončit dobře. USA prý skončí jako Řecko. Markéta Šichtařová nevěří vlastním očím
Foto: ReproFoto: ČT
Popisek: Ekonomka Markéta Šichtařová v pořadu ČT Hyde park

Markéta Šichtařová kroutí hlavou nad nápady levicových politiků. Ze židle ji zvedl příklad nové americké kongresmanky Alexandry Ocasiové-Cortezové. Bude novou kongresovou političkou, ale když se měla vyjádřit ke své nové roli, dala prý najevo, že se těší na svůj první plat, protože nemá na nájem.

Anketa

Co soudíte o Miroslavu Kalouskovi?

hlasovalo: 35372 lidí

„Což může mít jen dvě vysvětlení. Buď pokus o levicové píárko, které moc nefunguje vzhledem k tomu, jak drahým oblečením se paní chlubí. Nebo neumí dojít do banky pro přiměřený úvěr na tři měsíce, který by beze sporu dostala a vzápětí splatila, když má už dopředu zabezpečený příjem. Zkrátka znovu se tím potvrdilo, že aktivisté jsou pro politiky průšvih jak Brno i se Šalingradem. Slečna sice tvrdí, že se nemá za co stydět, ale pro mě má - ukázala, že neumí řídit vlastní rozpočet. A přitom chce rozhodovat o státním rozpočtu a veřejných financích,“ zlobila se ekonomka na blogu serveru iDNES.cz.

„Ve své budoucí práci bude řešit částky, které si evidentně neumí ani představit, což nemůže skončit dobře. Je příkladem toho, jak levicoví aktivisté zapomněli, co znamená slovo spořit, případně rozumně se úvěrovat a následně splácet. Místo toho, aby si našetřila peníze, případně si je slušně půjčila a splatila, napsala o svém ‚problému‘ na sociální sítě a nechala problém vyřešit svou komunitu. Té se jí zželelo a začala političce posílat peníze. Politička se tak nechává bez skrupulí živit. Čeká v koutku, až jí někdo pomůže. A stěžuje si na svůj původ,“ pokračovala nekompromisně Šichtařová.

Fotogalerie: - Demisi, Babiši!

Demonstrace na Václavském náměstí za demisi premié...
Demonstrace na Václavském náměstí za demisi premié...
Demonstrace na Václavském náměstí za demisi premié...
Demonstrace na Václavském náměstí za demisi premié...
Demonstrace na Václavském náměstí za demisi premié...
Demonstrace na Václavském náměstí za demisi premié...

Pokud Spojené státy budou řídit politici podobní Cortezové, USA na tom prý budou tak špatně, jako je dnes Řecko.

Ač má prý řadu výhrad k levicovým velikánům typu Karla Marxe, Šichtařová podle svých slov uznává, že to byl inteligentní člověk. O dnešních představitelích levice si to však nemyslí. Vede ji k tomu právě pohled na novou kongresmanku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Kemr“ do tváře. Jsi fašista! Strkanice, Milion chvilek, urážky. Na akci klimaaktivistů dorazilo i několik odpůrců. Takhle dopadli

12:01 „Kemr“ do tváře. Jsi fašista! Strkanice, Milion chvilek, urážky. Na akci klimaaktivistů dorazilo i několik odpůrců. Takhle dopadli

„Jste fašista!“ spustil účastník akce Fridays for Future, s plackou Milion chvilek pro demokracii, n…