Topolánek: Pravda a láska zvítězí. Musí

05.12.2017 10:52

„Razím zásadu – ve zdravém těle, zdravý duch. Proto jsem minulý týden přijal výzvu a uběhl Kilák,“ podpotkl prezidentský kandidát Mirek Topolánek k pořádu, jehož se zúčastnil. Video z něj sdílel nyní na svém facebookovém profilu.

Topolánek: Pravda a láska zvítězí. Musí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Mirek Topolánek
reklama

Jak Topolánek uvedl, nešlo o žádné vražedné tempo. „Alespoň jsme si při něm mohli popovídat o vážných i nevážných věcech. Příjemná změna,“ podotkl. 

Úvodem o sobě Topolánek řekl, že je kaskadér, starší pán a slušný člověk. Přiznal, že přemýšlel o tom, zda se vrátit do politiky. „Musel jsem překonat to, co o tom vím – ztráta soukromí, ohrožené zdraví, rozbitý životní cyklus. Byla to velká motivace,“ podotkl Topolánek. 

„Jsem srdcař. Rozumem bych do toho nešel. Srdcem jsem to udělat musel,“ sdělil se slovy, že se mu nelíbí především zahraniční politika Miloše Zemana. „Mezi protikandidáty bych si možná i vybral, ale nevěřím, že by byli schopni porazit Miloše Zemana,“ řekl s tím, že on sám sobě věří stoprocentně. Průzkumy neřeší.

Když Topolánek odešel z politiky, tak podle svých slov pracoval na různých místech. „Poslední čtyři roky jsem byl v Bratislavě,“ poznamenal Topolánek. A řeč přišla i na fotky nahého Mirka Topolánka ze Sardinie. „Je to věc, která se mě nesmírně dotkla. Myslím si dodnes, že to byla fotomontáž. Já se stydím za ty, které to baví. Nemám rád voyerství, reality show, každý má právo na své soukromí. Byl jsem tam kilometr od nejbližší civilizace,“ sdělil Topolánek s tím, že to považuje za odporné.

„Pravda a láska zvítězí. Musí,“ uzavřel Topolánek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na Babiše se sesypali doslova všichni! Za vyznamenání pro úředníka. Prý už ztratil veškerou soudnost

20:47 Na Babiše se sesypali doslova všichni! Za vyznamenání pro úředníka. Prý už ztratil veškerou soudnost

Senioři starší 80 let, kteří si přejí být očkováni proti covidu, se tento pátek registrovali do vlád…