Topolánek dostal příspěvek na kampaň od Ivana Langera. A Michal Horáček začal křičet o banánové republice

16.11.2017 16:44

Prezidentský kandidát Michal Horáček si vzal na paškál svého soupeře v boji o hrad, Mirka Topolánka. A to kvůli penězům, které Topolánek získal od exministra vnitra Ivana Langera. Píše o tom server Forum24.cz.

Topolánek dostal příspěvek na kampaň od Ivana Langera. A Michal Horáček začal křičet o banánové republice
Foto: Daniela Černá
Popisek: Kandidát na prezidenta Michal Horáček
reklama

„Dokáže vykonávat funkci způsobem, jakým si přejeme, aby byla vykonávána funkce prezidenta republiky jako hlavy ústavního systému,“ nechal se slyšet Ivan Langer pro server Novinky.cz, když poslal Topolánkovi 50 tisíc korun.

Původní text ZDE.

Právě tato slova však rozčílila Horáčka. Podle něj nemůže mlčet. „Rozumím tomu tak, že politické mrtvoly vysílají jednoho zombie, aby tu pokračoval v tom, co tu společně předváděly v uplynulých dvaceti letech,“ zmínil Horáček a uvedl, že on sám nabízí svou transparentní kandidaturu.

„Bez vazeb na politiky a bez financí lobbistů a byznysmenů. Jako jediný. To je téma těchto voleb – buď banánová republika, nebo hrdá země silných lidí,“ podotkl Horáček, jenž si jako jediný celou kampaň financuje sám z vlastních zdrojů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…