Trička s Putinem: Fotomontáž, ohradil se generál Pavel

28.11.2022 11:11 | Ze sítí

Přestože dlouhodobě deklaruje, že generála Petra Pavla v prezidentské volbě volit nebude, nyní se jej zastal. Řeč je o Miroslavu Kalouskovi, někdejším poslanci TOP 09, který se na twitterovém účtu vymezil proti slovům expředsedy Poslanecké sněmovny za ANO Radka Vondráčka. A ozval se i sám Petr Pavel.

Trička s Putinem: Fotomontáž, ohradil se generál Pavel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta republiky generál Petr Pavel

Kalouska rozhorlila tato slova Vondráčka (ten je ještě navíc doprovodil o fotofgrafii – na ní je vyobrazen Petr Pavel s dvěma muži, kteří mají na tričku portrét ruského prezidenta Vladimira Putina). „Mě nejvíc fascinují lidé, kteří si na tričko vezmou Putina, nad hlavu českou vlajku, volají hesla o svobodě a zároveň po tom, aby k nám přišel udělat pořádek Putin. To mi přijde jako úplně pomatení,“ připomněl nejprve Pavlova slova z nedělní Snídaně s Novou Vondráček. „Tyhle volby začínají být úplný ‚bizár‘,“ dodal.

A právě na toto Kalousek reagoval. „Své priority a postoje v prezidentské volbě neměním. Tohle ale se znechucením odmítám jako argument. Kdo ze známých tváří se nikdy nevyfotil s debilem, ať hodí kamenem,“ uvedl.

V odpovědi pak zareagoval sám Petr Pavel. „Obzvlášť pokud jde o fotomontáž… Však kdo nikdy nesdílel fake, ať hodí kamenem,“ napsal. V diskusi pak jeden z uživatelů podle všeho ukazuje reálný snímek, kdy na tričku mají oba muži portréty exprezidenta Václava Havla.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Tchaj-wan

Proč právě Tchaj-wan jako první? Proč jste neobvolal dřív třeba naše sousedy? Chápu, že nevoláte Zemanovi, ale proč nezačít v Evropě? A máte nějaké spojení na amerického prezidenta? Chtěl byste se s ním jako prezident sejít? Zeman chtěl a nepovedlo se mu to. Ale to bylo ještě za Trumpa.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jen zkouška. Ne náhoda. Profesor k prvním krokům Pavla

4:44 Jen zkouška. Ne náhoda. Profesor k prvním krokům Pavla

Petr Pavel plní vzorně zadání svých patronů, k nimž patří i eskalace války na Ukrajině. „Ve svých pr…