Trup letadla vypadal rozstřílený kulometem, ne raketou. Tak promluvil nezávislý pozorovatel, který jej viděl jako jeden z prvních

02.08.2014 18:17 | Zprávy
autor: pan

Michael Bociurkiw byl jedním z prvních lidí, kteří se dostali k sestřelenému letadlu malajsijských aerolinek MH17. V rozhovoru pro kanadské rádio popsal svůj zážitek, kdy viděl strašlivé věci.

Trup letadla vypadal rozstřílený kulometem, ne raketou. Tak promluvil nezávislý pozorovatel, který jej viděl jako jeden z prvních
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ukrajinské neštěstí

Michael Bociurkiw je Kanaďan původem z Ukrajiny, jenž byl jedním z prvních lidí, kteří se dostali na místo nehody. K sestřelenému letadlu přijel jako pozorovatel Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) a viděl věci, o nichž podle svých slov už nebude nikomu nikdy vyprávět, jak byly strašlivé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Ivan Bednárik, MBA byl položen dotaz

Doprava

V těch vašich plánech (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Bednarik-Chceme-dat-obcanum-konkretni-vysledky-792823) postrádám zlepšení kvality silnic, dočkáme se někdy něčeho takového? Problém se jen umocňuje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Omluvte se za omluvu. A pošlete půl milionu. Vaše Prague Pride

4:46 Omluvte se za omluvu. A pošlete půl milionu. Vaše Prague Pride

Aliance pro rodinu má zaplatit milion korun spolkům Prague Pride a Konsent za to, že naznačila jejic…