U Bárty to byla pomoc v nouzi. Rath, ten mě naštval, přiznal Zavadil

26.05.2012 21:07 | Zprávy

V poslední době mě naštval Rath, řekl šéf ČMKOS Jaroslav Zavadil v Pressklubu Frekvence 1. Nikdo se prý nemůže divit občanům, že jsou rozhořčení, když nám v Česku korupce přerůstá přes hlavu.

U Bárty to byla pomoc v nouzi. Rath, ten mě naštval, přiznal Zavadil
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Jaroslav Zavadil

"Bojím se, aby se z téhle demokracie nestalo něco, co nechceme. Něco ve stylu: máme hole v ruce," řekl Zavadil na úvod pořadu. Poslední kapkou podle něj byla kauza kolem poslance Davida Ratha. "Nevím, co to udělá s občany, ale na mě to neudělalo dobrý dojem. Bylo by ideální, kdyby ten pán okamžitě všechno ukončil. Nejsem Sibyla a nemám křišťálovou kouli, abych věštil. Nevím, jaký to bude mít dopad. Že to ale ČSSD poškodilo, to je jasné," podotkl Zavadil.

Nikdo nešel do tepláků. Asi byli chytřejší než Rath

Není to ale ojedinělý případ co do výskytu, myslí si Zavadil. Stejně tak prý i ostatní strany poškodily skandály jejich politiků podezřelých z korupce. "Nikdo ale nešel do tepláků, to je fakt," přiznal odborář. "Tohle je druhý člověk v historii, co jde do tepláků, tam zatím nikdo nešel. Jestli byli obratnější nebo chytřejší, to nevím."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jaké budou další kroky ANO?

Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Smrdí to trestným činem.“ Schneider vážně proti Fialovi

22:57 „Smrdí to trestným činem.“ Schneider vážně proti Fialovi

Expert na bezpečnost Jan Schneider, bývalý zpravodajec, v rozhovoru pro Aby bylo jasno promluvil o b…