U elektrické energie v Česku jde jen o zájmy ČEZu, píší Britské listy

12.02.2012 20:32 | Zprávy

Britské listy na svém webu podpořily rozvoj jaderné energie. Přesto je podle nich jasné, že v Česku je její podpor spojená jen se zájmy ČEZu a pomlouvání alternativních zdrojů ukázkou arogance politiků.

U elektrické energie v Česku jde jen o zájmy ČEZu, píší Britské listy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

„Velké investice do jaderných elektráren snad nikdo v Česku (také přezdívaném ČEZko) nemůže vnímat jako bezelstnou starost o dobro občanů a rozvoj státu. Zejména když se na tom tak dojemně shodnou v Otázkách V. Moravce zástupci ČSSD a ODS, dvě strany spojené se vzestupem ČEZu,“ píše autor komentáře.

Záchrana smrdí zájmy ČEZu

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Za všechno může Babiš. A Putin.“ Nohavica bourá internet novou písní

8:25 „Za všechno může Babiš. A Putin.“ Nohavica bourá internet novou písní

„Za všechno může Babiš... Za všechno může Putin.“ Legendární folkový zpěvák a autor Jaromír Nohavica…