U lidovců je prý několik homosexuálů

26.01.2012 16:49

KDU-ČSL čelila po své ideové konferenci kritice ze strany Britských listů. Prý, když se strana teď chce snažit být moderní jako německé křesťanské partaje, tak proč stále odmítá homosexuální manželství a adopci dětí. Místopředseda OV KDU-ČSL Václav David reagoval jednoduše: protože to pro jejich voliče není důležité propagovat.

U lidovců je prý několik homosexuálů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Gay parade

"Mezi našimi členy je několik lidí s homosexuálními sklony, kteří se tím netají. Tito lidé (co vím, jde výhradně o muže) nemají potřebu získávat výhody, jako je společné zdanění manželů, nebo dokonce adoptovat děti. Proto souhlasí s programem KDU-ČSL a nevšiml jsem si, že by se snažili rozvrátit stranu zevnitř," napsal David Britským listům.

"Pokud jde o registrované partnerství, jeho zrušení nemá KDU-ČSL v programu. Stejně tak tam nemá zavedení manželství homosexuálních dvojic, nebo adopcí dětí homosexuálními dvojicemi. Co je však především podstatné, daná problematika není pro voliče, dokonce ani pro voliče s homosexuálními sklony, se kterými jsem mluvil, rozhodující."

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: par

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Velké dusno kolem Petra Pavla: Novinář vypustil na veřejnost, co prý dělal za komunistů. A generál bouchl do stolu

16:40 Velké dusno kolem Petra Pavla: Novinář vypustil na veřejnost, co prý dělal za komunistů. A generál bouchl do stolu

Server Echo24.cz si posvítil na komunistickou minulost generála Petra Pavla. Ukazuje se prý, že Pave…