Ukrajina: Erik Best mírně pochválil Václava Klause

24.02.2014 11:18 | Zprávy

Americký novinář a publicista Erik Best na svém serveru The Fleet Sheet pochválil exprezidenta Václava Klause za jeho desetibodové vyjádření k situaci na Ukrajině. Ačkoli si tím na svou hlavu přivolal hromy a blesky, svůj postoj se mu prý podařilo vyložit lépe než českému Ministerstvu zahraničních věcí.

Ukrajina: Erik Best mírně pochválil Václava Klause
Foto: Petr Merta
Popisek: Erik Best, americký novinář

Václav Klaus na svých webových stránkách publikoval desetibodový komentář k událostem na Ukrajině. Mimo jiné napsal, že postavit Ukrajinu před volbu Východ nebo Západ, znamená ji rozbít, což už se také, jak se zdá, bohužel děje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Best , Klaus , MZV , Ukrajina , The Fleet Sheet

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: adr

style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Doufám, že to budete taky sdílet.“ Otevřená rvačka o Fialu je tu

22:25 „Doufám, že to budete taky sdílet.“ Otevřená rvačka o Fialu je tu

Předvolební debata mezi zastánci a kritiky vlády se přiostřuje – každý tábor čte volební průzkumy po…