Upálím tě, uškrtím tě. Muslim zamkl, mučil a znásilňoval kolegyni, protože nechtěla přestoupit na islám, píší noviny

28.12.2015 7:32

Muslimský inženýr Syen Emad Hasan unesl svoji kolegyni a celých pět dní ji brutálně mučil a znásilňoval. Jeho hlavním cílem údajně bylo ji přesvědčit, aby konvertovala k islámu. Podrobnosti otřesného činu přinesl britský deník The Daily Mail.

Upálím tě, uškrtím tě. Muslim zamkl, mučil a znásilňoval kolegyni, protože nechtěla přestoupit na islám, píší noviny
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Osamělá mešita v Bobigny

Anketa

Co říkáte na vánoční poselství prezidenta Zemana?

hlasovalo: 12436 lidí

Třicetiletý indický muslim pracoval se svou nejmenovanou o tři roky mladší kolegyní v indické pobočce nadnárodní společnosti Dell. Dlouhodobě se o ni ucházel, ale ona mu sdělila, že z důvodu odlišného náboženství by její rodina sňatek neumožnila. Hasan byl však neoblomný a obtěžoval mladou ženu i na pracovním pobytu v Dubaji, který nakonec byla nucena z tohoto důvodu přerušit. „Svoji oběť nutil, aby s ním celé dny komunikovala na sociálních sítích. Vydíral ji tím, že jinak pošle několik fotografií a videí jejímu otci. Rovněž po ní vyžadoval, aby mu posílala své intimní fotky,“ cituje deník vyjádření policie.

Celý text v angličtině je ZDE.

Když se mladá žena vrátila zpět do indického Hajdarábádu a vydala se za ním celou záležitost jednou provždy vyřešit, zamkl ji ve svém bytě, sebral jí mobilní telefon a po celých pět dní svého volna ji mučil a brutálně znásilňoval. „Vedle toho mu také musela sdělit své heslo na e-mail, Facebook a on poté vystupoval pod jejím jménem. Říkal jí, že dokud nepřestoupí na islám a nevezme si jej za muže, bude v tom pokračovat. Dokonce jí vyhrožoval, že ji upálí a uškrtí,“ sdělila místní policie v Hajdarábádu na dotaz médií.

Po pěti dnech se konečně podařilo nejmenované ženě dostat na Facebook a kontaktovat v době krátké nepřítomnosti Hasana svého přítele. Ten se poté spojil s jejím bratrem, který se vydal do Hajdarábádu, aby o krutém trýznění své sestry uvědomil policii. Následně vnikli policisté do bytu Hasana a našli jeho oběť uzamčenou v koupelně. Dle svědectví zasahujících policistů byla v šoku a na hlavě i obličeji měla viditelné stopy po mučení. „Hasan nám tvrdil, že byli milenci, ale ta žena vypadala v jeho přítomnosti velmi vystrašeně,“ cituje britský deník vyjádření jednoho ze členů speciálního týmu hajdarábádské policie, který se věnuje vyšetřování násilných trestních činů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pro

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Publicista čte varovné signály: Petr Fiala? Metody bolševika, vlajka EU v zádech značí vazalství. A teď Babiš...

18:15 Publicista čte varovné signály: Petr Fiala? Metody bolševika, vlajka EU v zádech značí vazalství. A teď Babiš...

„Babiš je sice neslušný, ale nikdo lepší není. Obecné hodnocení politika vychází pro Babiše dobře pr…