Uprchlíci jsou nájezdníci! Řešte to, nebo jděte z funkcí, udeřil senátor na Brusel

03.06.2015 13:12

Uprchlíci, kteří v těchto týdnech zaplavují zejména jih evropského kontinentu, jsou vlastně novodobými nájezdníky. Ti k nám nepřicházejí připraveni přizpůsobit se našim kulturním zvyklostem, ale přicházejí jako kolonisté, kteří chtějí jen využít bezbřehý sociální systém zemí EU. Tak vidí současný problém s migranty senátor Ivo Valenta, který se o tomto ožehavém problému rozepsal na svém facebookovém profilu.

Uprchlíci jsou nájezdníci! Řešte to, nebo jděte z funkcí, udeřil senátor na Brusel
Foto: archiv senátora
Popisek: senátor Ivo Valenta

Na sociální síti kritizoval politiky EU za to, že si „hrají na spasitele světa“ a také za to, že „zavírají oči před problémy, které masivní migrace uprchlíků do Evropy způsobí.“

Podle Valenty není možné migranty do schengenského prostoru vpouštět. Protože „přichází jako kolonisté, kteří chtějí jen využít bezbřehý sociální systém členských států EU.“

Senátor proto vyzývá kompetentní úředníky a politiky Evropské unie, aby ihned začali velmi důrazně hájit zájmy svých členských států a ochránili Evropu před nájezdy migrantů. Pokud toho nejsou schopni, měli by podle Valenty na své funkce rezignovat, protože nehájí veřejný zájem většiny Evropanů.

Celé znění příspěvku senátora Iva Valenty na jeho facebookovém profilu:

Jak dlouho bude ještě Evropská unie mlčky otevírat štědrou náruč vůči tisícům uprchlíků, kteří dnes už doslova zaplavují jih Evropy? Proč si bruselští politici hrají na spasitele světa a zavírají oči před problémy, které masivní migrace uprchlíků do konzervativní Evropy způsobí? Opakovaně říkám, že není možné vpouštět do Schengenského prostoru tyto novodobé nájezdníky, kteří nepřicházejí s pokorou a připraveností přizpůsobit se našim pravidlům a kulturním zvyklostem. Přichází jako kolonisté, kteří chtějí jen využít bezbřehý sociální systém členských států EU. Vyzývám proto kompetentní úředníky a politiky Evropské unie, aby ihned začali velmi důrazně hájit zájmy svých členských států a ochránili Evropu před nájezdy migrantů. Pokud toho nejsou schopni, měli by na své funkce rezignovat, protože průkazně nehájí veřejných zájem většiny Evropanů.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nikdo vám nebude věřit... Skutečné informace o táboře v Letech

20:18 Nikdo vám nebude věřit... Skutečné informace o táboře v Letech

O táboře v Letech u Písku, kde za druhé světové války zemřely stovky lidí, toho bylo napsáno již hod…