Už dnes začnou pohovory s uchazeči o místo náměstka ministra vnitra pro státní službu

08.01.2015 6:55 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Výběrová komise dnes zahájí pohovory s uchazeči o místo náměstka ministra vnitra pro státní službu. Přihlášku do opakovaného výběrového řízení na funkci podalo 21 lidí. Některé z nich komise vyřadila, protože nesplnili formální požadavky. Ostatní si komise pozvala k pohovorům, které mají pokračovat i v pátek.

Už dnes začnou pohovory s uchazeči o místo náměstka ministra vnitra pro státní službu
Foto: red
Popisek: Ministr vnitra Milan Chovanec

Pětičlenná komise, kterou vede náměstkyně ministra vnitra Monika Pálková, po pohovorech určí tři nejlepší kandidáty. O novém náměstkovi následně rozhodne vláda. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) řekl, že věří, že kabinet vybere náměstka pro státní službu na svém jednání 14. ledna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Mám dotaz

Možná vám přijde hloupý, ale jaký je rozdíl, jestli třeba muniční iniciativu řeší státy NATO sólo nebo to bude řešit NATO jako celek? Mě to přijde stejné, jen zaobalené jinak. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Měl by vědět, kdo platí elektřinu. Babiš, ceny, vše

12:51 Měl by vědět, kdo platí elektřinu. Babiš, ceny, vše

„Státy zlevňují elektřinu. Co to ve skutečnosti znamená?“ Ptá se publicista Přemysl Souček, který dl…