Na Hradčanském náměstí přivítala tibetského duchovního vůdce minimálně tisícovka lidí, občanský aktivista Tomasz Peszyński tvrdí, že šlo o mnohem víc lidí – dva a možná i tři tisíce osob. Ať už jich bylo více či méně, šéfredaktor Babišova deníku si vůči těmto občanům nebral servítky. „Divím se, že si sociologické agentury nechaly ujít příležitost promluvit si na jednom místě se všemi voliči Strany zelených, TOP 09 a Sobotkovy budoucí ČSSD,“ nešetřil kousavými slovy novinář na sociální síti Facebook.
A tím zdaleka neskončil. „A při odchodu z Hradčanského náměstí všichni na protest vůči čínskému komunismu a nadřazování obchodních zájmů nad těmi vyššími povinně odevzdají své iPhony, samsungy a huaweie,“ psal Plesl dál.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp
jmenování premiéra
Dobrý den, sledoval jsem vás včera na CNN, kde jste se vyjadřoval k tomu, koho by prezident měl nebo neměl jmenovat premiérem. Jestli o tom rozhoduje prezident, tak k čemu jsou volby? Neměl by na základě výsledku dostat vítěz šanci sestavit vládu? Protože jestli ne, tak jsou podle mě zbytečné. A jes...
Další články z rubriky

12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
Ivan Trojan agituje proti lůze. „Nekousej do ruky, co tě živí,“ radí Petr Holec. Sešla se na filmové…
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 7:38 Jak to těm lidem vysvětlit? Bartoš s Hrušínským spolu u mikrofonu
- 22:25 „Doufám, že to budete taky sdílet.“ Otevřená rvačka o Fialu je tu
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková