Už nikdy nedostanete můj hlas! Zdrcený otec poslal kancléřce Merkelové drsný vzkaz

25.12.2016 19:08 | Zprávy

Německo se stále vzpamatovává z vánočního masakru na vánočních trzích. Řidič-terorista, který v Berlíně vjel do davu lidí, jich 12 zabil a dalších 48 zranil. Jedna z obětí leží v komatu a rozezlený a zlomený otec poraněného Němce poslal spolkové kancléřce Angele Merkelové velmi ostrý vzkaz.

Už nikdy nedostanete můj hlas! Zdrcený otec poslal kancléřce Merkelové drsný vzkaz
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Merkelová

Server listu Sunday Express převzal z dánského tisku vyjádření rodičů jedné z obětí berlínského předvánočního masakru. Ten má na svědomí řidič smrtícího kamionu. Otec zlomený bolestí poslal spolkové kancléřce Angele Merkelové vzkaz, který si tato dáma zřejmě za rámeček nedá.

„Co budu živ, už nikdy nedostanete můj hlas!  Doufám, že se stejně zachová také moje rodina a přátelé,“ zaznělo z úst zlomeného rodiče. Matka zraněného muže doplnila, že syn je po útoku v Berlíně ve vážném stavu v komatu.

Celý článek naleznete zde

Angela Merkelová vyjádřila po útoku zděšení nad teroristickým činem, který jasně odsoudila. Mnozí lidé jí ovšem to, co se stalo, kladou za vinu, neboť z pozice kancléřky před časem rozhodla o tom, že Německo otevře brány uprchlíkům utíkajícím ze Sýrie před hrůzami války. Spolu se Syřany však dorazili také občané mnoha dalších národností, často ekonomických migrantů. Obhájci jejího rozhodnutí argumentují tím, že hromadící se migranti na Balkáně by mohli v tomto už tak dost komplikovaném regionu způsobit problémy obrovského rozsahu.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Ing. Miroslav Balatka byl položen dotaz

Víte, co mi přijde zajímavé?

Že všichni, kdo evidentně volili koalici SPOLU si nepřipouští, že za svůj neúspěch a úspěch jiných stran si mohou sami svou politikou. Proč máte dojem, že roste obliba protestních stran? Myslíte, že voliči jsou tak hloupí a věří populistům a extrémistům nebo připouštíte, že prostě tato vláda dělá ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krach Ukrajiny. Má už jen pár týdnů

11:50 Krach Ukrajiny. Má už jen pár týdnů

Vedle válečných obtíží čelí Ukrajina decimovaná ruskou armádou i obtížím ekonomickým. Bez pomoci záp…