Už nikdy nedostanete můj hlas! Zdrcený otec poslal kancléřce Merkelové drsný vzkaz

25. 12. 2016 19:08

Německo se stále vzpamatovává z vánočního masakru na vánočních trzích. Řidič-terorista, který v Berlíně vjel do davu lidí, jich 12 zabil a dalších 48 zranil. Jedna z obětí leží v komatu a rozezlený a zlomený otec poraněného Němce poslal spolkové kancléřce Angele Merkelové velmi ostrý vzkaz.

Už nikdy nedostanete můj hlas! Zdrcený otec poslal kancléřce Merkelové drsný vzkaz
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Merkelová

Server listu Sunday Express převzal z dánského tisku vyjádření rodičů jedné z obětí berlínského předvánočního masakru. Ten má na svědomí řidič smrtícího kamionu. Otec zlomený bolestí poslal spolkové kancléřce Angele Merkelové vzkaz, který si tato dáma zřejmě za rámeček nedá.

„Co budu živ, už nikdy nedostanete můj hlas!  Doufám, že se stejně zachová také moje rodina a přátelé,“ zaznělo z úst zlomeného rodiče. Matka zraněného muže doplnila, že syn je po útoku v Berlíně ve vážném stavu v komatu.

Celý článek naleznete zde

Angela Merkelová vyjádřila po útoku zděšení nad teroristickým činem, který jasně odsoudila. Mnozí lidé jí ovšem to, co se stalo, kladou za vinu, neboť z pozice kancléřky před časem rozhodla o tom, že Německo otevře brány uprchlíkům utíkajícím ze Sýrie před hrůzami války. Spolu se Syřany však dorazili také občané mnoha dalších národností, často ekonomických migrantů. Obhájci jejího rozhodnutí argumentují tím, že hromadící se migranti na Balkáně by mohli v tomto už tak dost komplikovaném regionu způsobit problémy obrovského rozsahu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Špičková analýza (ne)objektivity a (ne)vyváženosti ČT a ČRo v období krajských a senátních voleb 2016 skončila v koši velké Rady. Zveřejňujeme ji celou

17:53 Špičková analýza (ne)objektivity a (ne)vyváženosti ČT a ČRo v období krajských a senátních voleb 2016 skončila v koši velké Rady. Zveřejňujeme ji celou

KOMENTÁŘ Rada pro rozhlasové a televizí vysílání si za přibližně půl milionu objednala analýzu, aby …