Už se vám to krátí! Zúčtuje Jakub Janda i s vámi? Pamatujte si, kdo byl za Zemana pro Rusko a Čínu! velí

10.09.2019 7:17

Aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda se na svém facebookovém profilu vyjádřil k vlastizrádné mafii, jež podle jeho slov ovládá nejvyšší českou ústavní instituci. A nejen to...

Už se vám to krátí! Zúčtuje Jakub Janda i s vámi? Pamatujte si, kdo byl za Zemana pro Rusko a Čínu! velí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jakub Janda, aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty

„Zatímco slovenský stát dlouho ovládal organizovaný zločin vodící jednotlivé politiky, nejvyšší českou ústavní instituci už přes šest let ovládá vlastizrádná mafie sloužící nepříteli suverenity ČR – Ruské federaci. Můžeme se smát těm absurdním šílenostem okolo, ale faktem je, že Kancelář prezidenta republiky se chová jako otevřená pátá kolona ničící svobodnou zahraniční a bezpečnostní politiku ČR,“ poznamenal.

„Tak je třeba k ní a komukoliv ji podporujícímu přistupovat. Za pár let to skončí a je třeba si pamatovat, kdo kde stál. Kolaboranti s Ruskem a Čínou budou za čas převlíkat kabáty a předstírat, že o nic nešlo. Pamatujme si je, protože za čas suverenitu ČR opět zradí,“ dodal varovně.

Následně se Janda také vyjádřil k tomu, že ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) si předvolal čínského velvyslance, jemuž řekl, že je zděšen tím, že se ruší vystoupení českých umělců v Číně kvůli postoji Prahy.

„Po letech kolaborace s Rusy (během debaty o spojeneckém radaru) a Číňany (posledních pět let) to vypadá, že alespoň na chvíli Lubomír Zaorálek našel páteř. Snad nezůstane jen u jednoho prohlášení. Měli bychom zastavit všechnu politickou bilaterální spolupráci s Čínou, dokud neskončí s nepřátelským bojkotem českých subjektů. Totalitní režimy rozumí jen síle a v diplomatickém jazyce je toto naprosto adekvátní reakce. Nenecháme se sebou vytírat podlahu,“ poznamenal Janda.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prasárničky! Na Klause ml. udeřilo: Jde o zločinné uprchlíky. Zásadní info

7:03 Prasárničky! Na Klause ml. udeřilo: Jde o zločinné uprchlíky. Zásadní info

Poslankyně ODS Jana Černochová nenechala nit suchou na svém bývalém kolegovi Václavu Klausovi mladší…