V ČT bude zřejmě zase dusno. Babiš přijde k Jílkové do Máte slovo. A proti němu...

2. 2. 2017 0:00

Andrej Babiš (ANO) z televizní obrazovky hned tak nezmizí. Odpoledne se rozlítil nad závěry poslanecké komise k reorganizaci policie a večer dorazí do pořadu „Máte slovo“ moderátorky Michaely Jílkové, aby tu takřka do roztrhání těla hájil zavádění elektronické evidence tržeb v maloobchodě.

V ČT bude zřejmě zase dusno. Babiš přijde k Jílkové do Máte slovo. A proti němu...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí ANO Andrej Babiš
reklama

Zdá se, že ministr financí Andrej Babiš (ANO) pomalu neví, kam dřív skočit. Odpoledne se tvrdě obul do předsedy vlády Bohuslava Sobotky, předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska a do předsedy ODS Petra Fialy. Tuto trojici mužů označil za jednu z tvůrců mafiánského Palerma, které nám v České republice prý vládne. Babiš se však podle vlastních slov nevzdává a se svým hnutím bude dál stát osamocen v Poslanecké sněmovně, dokud poměry v naší zemi nezlepší.

Podobná vyjádření zřejmě zazní také ve večerním pořadu „Máte slovo“ moderátorky Michaely Jílkové, kde bude Babiš hájit rozšiřování elektronické evidence ve druhé vlně. Po restauracích přijde na řadu maloobchod. Šéf státní kasy si pochvaluje, jak se díky EET zvýšil výběr daní u restaurací a totéž pravděpodobně očekává i v dalším sektoru. Nejednou před kamerami České televize prohlašoval, že se v České republice neudělalo za dvacet let takřka nic pro lepší výběr daní a teprve Babiš jako ministr financí v tomto směru něco mění, když zavádí EET.

Spolu s Andrejem Babišem budou o druhé vlně EET diskutovat europoslanec Stanislav Polčák (STAN), Babišova náměstkyně Alena Schillerová, maloobchodník ze Šumperka František Kučera (Strana soukromníků ČR), obchodník z Českých Budějovic Marcel Goetz, hospodský a starosta z Němčovic Karel Freschman a další hosté.

Pořad Máte slovo začíná na programu ČT1 ve 21:20.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To chvilkaře zklame! Xaver vytáhl projev o situaci v ČT. A radoval se

19:25 To chvilkaře zklame! Xaver vytáhl projev o situaci v ČT. A radoval se

Moderátor Luboš Xaver Veselý na svém Facebooku sdílel videa s názory na jeho zvolení do Rady České t…