V Islámském státě hrají fotbal podle Koránu. Když vám přerazí nohu, můžete se pomstít

02.09.2016 21:16 | Zprávy

Činnost fotbalových rozhodčích údajně zakázala v jedné ze svých syrských bašt radikální islamistická organizace Islámský stát. S odvoláním na server britského listu Independent o tom informoval web České televize.

V Islámském státě hrají fotbal podle Koránu. Když vám přerazí nohu, můžete se pomstít
Foto: wikipedia
Popisek: Vlajka Islámského státu

Islamistům se nelíbilo, že rozhodčí uplatňovali mezinárodní regule FIFA místo práva šaría. Zavádění pravidel mezinárodní fotbalové asociace je podle nich v rozporu s příkazy Alláha.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

ANO 2011 byl položen dotaz

Dobrý den.

Blíží se volby, ale váš předseda odmítá strany STAČILO I SPD. S kým chce jít tedy do vlády? Sám ji nesestaví, ani náhodou. Takže SPOLU to bude táhnout dál, byť jen kvůli tomu, že žádná vláda nevznikne. ANO od několika lidí, díky tomu bude mít mínus hlasy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná v poslední debatě zatočila s Hřibem: Jste bruselský kolaborant a dezinformátor

10:03 Konečná v poslední debatě zatočila s Hřibem: Jste bruselský kolaborant a dezinformátor

Debata lídrů pěti stran na TV Nova se zvrtla k osobním výpadům šéfa Pirátů Zdeňka Hřiba vůči lídryni…