V Kyjově jdou na kloub moderní ortopedii

01.04.2025 10:00 | Monitoring

Když ortopedie funguje, pacienti to poznají. A když je někde dobře – řekne se to dál. V Nemocnici Kyjov se postupně daří budovat pracoviště, které se těší rostoucímu zájmu i odbornému respektu. A to zcela oprávněně.

V Kyjově jdou na kloub moderní ortopedii
Foto: Nemocnice Kyjov
Popisek: Operace kolene v Nemocnici Kyjov

Ortopedické oddělení v Nemocnici Kyjov dnes nabízí komplexní péči o pohybový aparát – od preventivních vyšetření a diagnostiky až po náročné operační výkony a následnou rehabilitaci. Nejde přitom jen o techniku a výkony, ale především o přístup. Ten totiž dělá z regionální ortopedie místo, kam se pacienti neobávají vracet.

Lékaři na oddělení se zaměřují především na náhrady velkých kloubů – tedy kyčlí, kolen, ramen i kotníků. Provádějí ale také tzv. revizní výkony, tedy opravy dříve zavedených náhrad.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Bydlení

Jaká pravidla navrhujete pro spravedlivé rozdělování městských bytů a pro sociální bydlení? Proč jste je neprosadili za Bartoše? A máte taky řešení celkové bytové krize? Respektive každý tvrdí, že je má, ale že by se něco změnilo, to fakt ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„To je Bernd Posselt.“ Zaorálek vytáhl nepříjemný zážitek s českou vlajkou

21:30 „To je Bernd Posselt.“ Zaorálek vytáhl nepříjemný zážitek s českou vlajkou

Lubomír Zaorálek (SOCDEM) v podcastu Ministr & Mileniál ostře varoval před chystaným sjezdem sudetsk…