V Londýně to vře. Proti Cameronovi vyšly do ulic tisíce lidí

09.04.2016 16:52 | Zprávy
autor: vam

Tisíce protestujících dnes před tradičním sídlem britských premiérů na londýnské ulici Downing Street požadovaly rezignaci britského premiéra a přísnější politiku proti daňovým únikům. Informoval o tom web britského listu The Independent.

V Londýně to vře. Proti Cameronovi vyšly do ulic tisíce lidí
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Cameron

Protest vyvolalo přiznání premiéra Davida Camerona, že před nástupem do premiérského úřadu vydělal na prodeji firmy svého otce, která byla registrována v daňovém ráji.

  • Celý text je ZDE

Protest se nesl v odlehčeném duchu. Demonstranti byli oděni do panamských klobouků a triček s karibskými motivy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaké jsou vaše vztahy v ANO?

Nebo vůbec v ANO? Překvapilo mě, že máte relevantní požadavek, aby nad krajem nadále držela stráž armáda, ale tvrdíte, že vládu nebude snadné přesvědčit, Vždyť v ní ale má většinu právě ANO, tak proč by to mělo být složité?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyřešte Benešovy dekrety, jinak nic nebude. Magyar nastoupil na Fica

14:31 Vyřešte Benešovy dekrety, jinak nic nebude. Magyar nastoupil na Fica

Slovenský premiér Robert Fico telefonicky hovořil s budoucím premiérem Maďarska Péterem Magyarem. Fi…