V Německu je víc uprchlíků, než čekali. Přerozdělit po Evropě, velí OSN

19.08.2015 8:11 | Zprávy

Počet běženců v Německu bude podstatně vyšší, než se čekalo. Server Novinky.cz přináší informaci o nové vlně 650 až 750 tisíc azylantů, kteří mají do Německa dorazit. Novou prognózu má prý předložit ministr vnitra Thomas de Maiziere.

V Německu je víc uprchlíků, než čekali. Přerozdělit po Evropě, velí OSN
Foto: Radim Panenka
Popisek: Uprchlíci před autobusovým nádražím v Bělehradě. Do Srbska denně dorazí až tisíc imigrantů, kteří chtějí do EU. Hlavně do Německa či Švédska.

Němci jsou vývojem kolem imigrace znepokojeni. Žhářské útoky na ubytovny i zastrašování běženců není nic neobvyklého. Počítali totiž s příchodem maximálně 450 tisíc lidí, což i tak je dvojnásobek oproti loňsku. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Neumí anglicky, po skleničce vystupuje z OSN.“ Černochová napadena před kamerami

23:23 „Neumí anglicky, po skleničce vystupuje z OSN.“ Černochová napadena před kamerami

„Mafie si porcovala Prahu.“ „Tahle vláda dovedla organizovaný zločin do nejvyšších pater české polit…