Státní zastupitelství v souvislosti s útokem uvedlo, že orgány činné v trestním řízení v tuto chvíli vycházejí z předpokladu, že šlo o cílený útok, jenž byl motivován xenofobními názory padesátiletého pachatele. Ten byl zadržen později poblíž města Essen.
Ve hře je také to, že pachatel by mohl být psychicky nemocný.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?
Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?
Další články z rubriky
14:09 Od Němců tanky, od Američanů vrtulníky. Fiala pochválil svou vládu za zbrojení
Vicepremiér Karel Havlíček (ANO) a expremiér Petr Fiala (ODS) se před kamerami CNN Prima News nešet…
- 13:33 Jestli padne íránský režim, tak pánbůh s námi. Jiří Kobza a černý scénář
- 12:34 Fico: Velcí si dělají, co chtějí. EU nikdo nebere vážně
- 11:49 Trump v Íránu dosadí loutku a ukradne vše, co není přišroubované. Čech z Kataru věští budoucnost
- 10:50 Šílené dědictví po Fialově vládě. Změny pohlaví u dětí: Toto by Češi měli znát
- 9:25 Fašistická pijavice, řekl Etzler Šichtařové. Jde o peníze


