V Praze pokračují vzpomínkové akce k výročí Jana Palacha

18.01.2015 6:55 | Zprávy

Šestačtyřicáté výročí sebeupálení studenta Jana Palacha dnes chtějí vzpomínkovým pochodem připomenout zástupci občanských iniciativ. V 16 hodin pochod zahájí u Palachova hrobu na Olšanských hřbitovech. Odtud symbolický plamen svíčky ponesou na Václavské náměstí ke studentovu pomníku. Akci pořádá spolek Podhradí, který založili organizátoři protestů proti prezidentu Miloši Zemanovi, a platforma Bez komunistů.cz.

V Praze pokračují vzpomínkové akce k výročí Jana Palacha
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vitrína společnosti Jana Palacha

Od 20 hodin se uskuteční v kostele Nejsvětějšího Salvátora mše se vzpomínkou na Palacha. Sloužit ji bude kněz Tomáš Halík. Řada pietních akcí se uskutečnila již v pátek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Můžu se zeptat na to, jaká ministryně to byla?

Nevím, co je to ta Eurodžungle, proč to nezveřejníte rovnou, když o tom píšete? https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Ondrej-Dostal-Ph-D-LL-M-156529/clanek/Pri-statni-hymne-si-natacela-videa-na-mobil-142504

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jana Jochová: Selhání rodiny stát nenapraví

18:40 Jana Jochová: Selhání rodiny stát nenapraví

Předsedkyně Aliance pro rodinu Jana Jochová v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvedla, že cílem org…