V Řeporyjích někdo vzal sprej na pomník vlasovců. Hele fakt id*ot, vzkazuje starosta a policie začala konat

07.05.2021 13:02

Policie prošetřuje poškození pomníku Vlasovců v Řeporyjích. Starosta této pražské části Pavel Novotný z ODS přidal poznámku o idiotovi, Nočních vlcích a Jaroslavu Foldynovi.

V Řeporyjích někdo vzal sprej na pomník vlasovců. Hele fakt id*ot, vzkazuje starosta a policie začala konat
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Pavel Novotný na Primě

Strážci zákona zahájili úkony trestního řízení ve věci poškození pomníku Vlasovců v pražských Řeporyjích.

„Policisté prošetřují posprejování pomníku Vlasovců v pražských Řeporyjích. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci,“ uvedli strážci zákona na sociální síti Twitter.

Vandalismus v Řeporyjích

K vandalskému útoku se vyjádřil i starosta Řeporyjí Pavel Novotný.

„Řeporyje jakékoli útoky na to místo tutlají, ale mimořádně energicky řeší jak technicky, tak součinností s Policií České republiky. Do hodiny po zjištění zadokumentováno, ohledačka, pomník vyčištěn a trestní oznámení. Chlapec, co to 22:07 udělal, mi nebude sprejovat pietní místo. Běžná agenda,“ konstatoval starosta.

A přidal rýpnutí do poslance SPD Jaroslava Foldyny a ruského motorkářského gangu Noční vlci.

„Hele fakt idiot. Vím co se dělo posledně za hádky mezi Vlky a Foldynou, i oni pochopili, že je to past a nic dobrého je nečeká. Nepřijeli. My to stavěli na sofistikovaný útok, který počítá s defenzivou. Tohle jsou blázni,“ napsal.

Vandalismus v Řeporyjích

Vandalismus v Řeporyjích

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Husák byl vnímán jako elitář z kavárny. A Dubčekovi nadávají neférově. Michal Macháček se Skálou debatovali k dvojímu výročí

17:30 Husák byl vnímán jako elitář z kavárny. A Dubčekovi nadávají neférově. Michal Macháček se Skálou debatovali k dvojímu výročí

Letos uplynulo 30 let od smrti normalizačního prezidenta Gustava Husáka a 100 let od narození Alexan…