V centru Prahy se opět uskuteční demonstrace za legalizaci konopí

04.05.2013 6:20 | Zprávy

V centru Prahy se dnes uskuteční již pošestnácté demonstrace za legalizaci marihuany. Sraz účastníků akce s názvem Million Marihuana March je ve 12:30 na Karlově náměstí, odkud se průvod demonstrujících přesune za hudebního doprovodu do žižkovského parku Parukářka, kde budou připravena dvě hudební pódia a další program.

V centru Prahy se opět uskuteční demonstrace za legalizaci konopí
Foto: Archiv
Popisek: Konopí - ilustrační foto

Akce pořádaná občanským sdružením Legalizace.cz si podle předsedy Roberta Veverky klade za cíl projevit nesouhlas se stávající "protikonopnou" politikou v ČR. Chce však prý poukázat i na chyby a nedostatky platných zákonů včetně nedávno schváleného zákona o léčebném konopí.

Marihuana je podle všeho nejrozšířenější ilegální drogou v ČR

"Hlavním požadavkem demonstrace je legalizace pěstování a držení konopí a konopných produktů pro vlastní potřebu, a to jak za účelem léčby, tak i k účelům rekreačním," podotkl Veverka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Skončili jste, jasná zpráva.“ Drsný vtip na účet Fialovy vlády

21:20 „Skončili jste, jasná zpráva.“ Drsný vtip na účet Fialovy vlády

Slavná píseň „Jasná zpráva“ skupiny Olympic dostala drsný politický kabát. Satirik Nepopular Cz její…