V historickém centru Istanbulu došlo k explozi. Na místě leží rozmetané kusy těl

12.01.2016 10:24 | Zprávy

Výbuch v historickém centru Istanbulu si dnes vyžádal několik mrtvých a zraněných, uvedla turecká média. Svědci a policie uvedli, že na místě leží rozmetané kusy těl, napsala agentura Reuters. Podle nepotvrzených informací zahynulo šest lidí a zraněných jsou desítky.

V historickém centru Istanbulu došlo k explozi. Na místě leží rozmetané kusy těl
Foto: Archiv
Popisek: Turecká vlajka

Mezi zraněnými jsou údajně i němečtí turisté. Příčiny exploze nejsou zatím známy. Turecká policie oblast uzavřela, na místě je mnoho sanitek, hasičské vozy a pyrotechnici.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

Kraj

Neměla byste se spíš zabývat otázkou, proč mladí a většinou vzdělaní lidé z kraje utíkají pryč? Že zde žije početná skupina Vietnamců je podle mě nepodstatné. Ostatně co vím, je kraj oblíben i Rusi a co z toho mají Češi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

16:23 Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

Kabinet premiéra Petra Fialy (ODS), který je aktuálně v demisi, má za sebou poslední řádné jednání. …