V největším dánském uprchlickém centru pro mladistvé se rozmohl jeden nepříjemný nešvar...

12.08.2016 6:42 | Zprávy
autor: pro

V největším dánském azylovém středisku Center Sandholm se patrně rozmohla mezi mladými uprchlíky prostituce. Myslí si to aspoň místní zaměstnanci a podle všeho mají k dispozici dostatek důkazů, které jejich podezření potvrzují.

V největším dánském uprchlickém centru pro mladistvé se rozmohl jeden nepříjemný nešvar...
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Kolem iráckého města Dahúk je nespočet uprchlických táborů

Se svým podezřením se médiím svěřil Jannich Bisp a stejného názoru je i několik jeho kolegů, kteří se starají o mladé uprchlíky. „Mnohokrát se stalo, že chlapcům někdo zavolal, oni vyběhli pryč a za několik hodin se vrátili s novým značkovým oblečením. Máme obavy z toho, kde a jak vzali peníze,“ konstatuje zaměstnanec centra Sandholm, které se nachází asi třicet kilometrů severně od hlavního města Kodaně.

Obavy zdejších zaměstnanců vyšly najevo poté, co o podobném problému informoval deník Sydsvenkan v dětském uprchlickém středisku Aleris ve švédském Malmö. Také v tomto případě se hovořilo o tom, že mladí chlapci obdrželi telefonát, po kterém obvykle zmizeli na několik hodin a následně se vrátili v novém oblečení a s plnou peněženkou. V samotném Sandholmu také místní personál uváděl, že se dozvěděli o sexuálním zneužívání dospívajících chlapců.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaké jsou vaše vztahy v ANO?

Nebo vůbec v ANO? Překvapilo mě, že máte relevantní požadavek, aby nad krajem nadále držela stráž armáda, ale tvrdíte, že vládu nebude snadné přesvědčit, Vždyť v ní ale má většinu právě ANO, tak proč by to mělo být složité?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyřešte Benešovy dekrety, jinak nic nebude. Magyar nastoupil na Fica

14:31 Vyřešte Benešovy dekrety, jinak nic nebude. Magyar nastoupil na Fica

Slovenský premiér Robert Fico telefonicky hovořil s budoucím premiérem Maďarska Péterem Magyarem. Fi…