V srdci New Yorku došlo k teroristickému útoku. Na ulici leží mrtví

31.10.2017 22:13

Agentura Reuters přinesla informaci o mrtvých lidech na Manhattanu. Několik lidí zaplatilo cenu nejvyšší, když nestihli utéct řidiči dodávky, který se svým vozem vjel mezi cyklisty a nakonec naboural autobus.

V srdci New Yorku došlo k teroristickému útoku. Na ulici leží mrtví
Foto: Radim Panenka
Popisek: Pohled na New York
reklama

Policie v New Yorku zatkla muže, který vjel bílou dodávkou mezi cyklisty. Záměrně. Několik lidí zabil a další zranil. Poté se svou dodávkou naboural do školního autobusu a své řádění ukončil střelbou do lidí. Muže nakonec zneškodnila policie. Postřelila ho. V tuto chvíli už je ve vazbě.  

Celý článek v angličtině naleznete zde.

Podle svědků se ozvalo devět až deset výstřelů, a když řádění nedaleko památníku po Dvojčatech skončilo, na zemi zůstali ležet nejméně dva mrtví lidé. Mohlo jich však být i víc, dodává server USA Today. Možná až šest. Další lidé byli zraněni. Vzhledem k tomu, že k útoku došlo nedaleko památníku po Dvojčatech, kde se pohybuje mnoho lidi, obětí mohlo být i víc. Česká televize dodala, že mrtvých je šest a zraněno bylo dalších 15 lidí. Strážci zákona případ hodnotí jako teroristický čin.

Další informace naleznete zde.

Američané dnes slaví Halloween, často tak činí v kruhu rodinném.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

22:17 „Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

REPORTÁŽ „Prachsprostá zlodějko Albrightová, všechno to vrátíš!“ I to znělo v pondělí večer Václavsk…