VIDEO „Akí sme hajzli!“ Magda Vášáryová se baví

22.05.2018 11:00

Video s místopředsedou slovenského parlamentu Martinem Glváčem pobavilo slovenskou diplomatku Magdu Vášáryovou, jež jej sdílela na sociální síti.

VIDEO „Akí sme hajzli!“ Magda Vášáryová se baví
Foto: archiv
Popisek: Mgr. Magdaléna Vášáryová, diplomatka, poslankyně NR SR, pedagog VŠ CEVRO Institut
reklama

„Toto je už ale vrchol. Potom jsme přišli s tím nesmyslným návrhem, abychom 21. srpen... A že vy nebudete ten, který... A že vstup ruských vojsk a ods... Odstup...“ řečnil ve starším videu, které Vášáryová komentuje na svém facebookovém profilu, Glváč, jež je pod videem označován jako opilý. 

Video najdete ZDE.

„A už se vám to chystám říct půl roku. A dva roky to v sobě tlumím, tak vám to říkám. Pan Kaliňák to tady jen tak jemně řekl. A já vám říkám: Je to o vás. A já za tímto stojím! Promiňte!“ burácel Glváč.

„Dva roky tu mlčím. Ale když mě podle něj... Obyčejný člověk... Tu někdo osočuje, jací jsme my kaliňákovci hajzli... A já ti říkám: Já vystavím takto zrcadlo vám všem,“ dodává Glváč.

„Konečně pod parou mluví upřímně. Alkohol by měl být pro některé poslance asi povinný. Flaška před vstupem do pléna! Hned bychom věděli, i ti nevěřící, o koho jde,“ podotkla Vášáryová k vystoupení Glváče.

Vášáryová se v těchto dnech vyjádřila také k republikánskému senátorovi McCainovi. „A. Applebaum napsala v Gazetě Wyborczej, že McCain, republikánský senátor, umírá, ale jeho statečné postoje a činy zůstanou a Američané se jimi budou řídit. ‚Cicero též prohrál s autoritářskými vládci a přece se T. Jefferson i Adam, zakladatelé USA v dnešní podobě, řídili jeho citáty.‘ Svět bude temnější bez té ostře řezané brady senátora McCaina,“ podotkla. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Milan Kubek se obrátil do kamery ČT: Tvrdý lockdown, jinak hrozí zhroucení i kritické infrastruktury. Lidé začnou bojovat o životy. Umřete i na slepé střevo

13:55 Milan Kubek se obrátil do kamery ČT: Tvrdý lockdown, jinak hrozí zhroucení i kritické infrastruktury. Lidé začnou bojovat o životy. Umřete i na slepé střevo

Hosty nedělních Otázek Václava Moravce byli pražský pirátský primátor Zdeněk Hřib, prezident České l…